Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam Lg g2 vagy...

Tímea1987 kérdése:

Melyiket válasszam Lg g2 vagy Iphone 5 s?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 08:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagy még a note 3, csak az már eleg nagy. kulsore leginkabb a iphone ami tetszik, de nincsenek benne olyan jo funkciok mint a masik kettoben, az Lg-ben nem tetszik a hatulja es hogy nem cserelheto az aksija es hogy sd kartyaval sem bovitheto. a note 3 jelentosen elter a galaxy s 3-tol?
2014. febr. 10. 09:00
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, az 5S nagyjából kétszer annyiba kerül, mint az Lg g2. Jó az iphone, stabil meg minden...na de közel 200.000 (ez a legolcsóbb 5s) egy telefonért.. nem tudom...


Nem vagyok Android fun, de a kettő közül inkább az Lg.

Vagy ha lehet windows phone is, akkor Nokia 1020 ;)


A note 3 már nem telefon, inkább mini tablet. Szerintem túl nagy.

2014. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én Iphone 5s-t veszek, voltak csúcs android telóim a HTC érából, hát inkább nem mondok semmit, pedig csúcs készülékek voltak. Árukban legalábbis.

De Iphone 5S-hez legalább lesz 3 évig friss szoftver, androidhoz meg nem, csak ha barkácsolsz magadnak.

Megbízható telefon.

2014. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, most galaxy s3-om van de az iphone a legszebb, nekem a galaxy s3-as is nagy es lapos, formara nem nagyon tetszik, Note 3-mat biztos nem mert az már hatalmas még a galaxy s3-hoz kepest is, de az lg2 is nagyobb valamivel mint az s3, es hasonlot is ra formailag, kicsit olyan erzesem volna mintha ugyanaz a mobilom volna mint ami van.es hogy a hatlapon gombok vannak az sem tetszik, az eleje ok, de a hatulja nem tetszik. az apple meg formailag teljesen kulonbozik , ezektol a lapos, kb egesz tenyérnyi nagysagu mobiloktol
2014. febr. 10. 11:38
 5/15 A kérdező kommentje:
a legszebb gyongyszem, hiaba van a galaxy s3-as is tele ilyen olyan ugyes dolgokkal, ha ki sem hasznalom, es nem is annyira szép mint az iphone
2014. febr. 10. 11:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem iphone. És nemtom hol láttátok 200 ezerért, a 16 gigás 145000 forint [link] az online mobil store-ból vettem egy ipad 4 32 gb-ot és semmi gond nem volt velük, megbízhatóak. Gari van, de nem tudom hogy milyen a szerviz mert nem volt szükség rá.
2014. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen...de te az 5-ös IPhone-ról beszélsz, a kérdező pedig az 5S-ről.


Az 5S olyan 180.000 környékén kezdődik, a jó ég tudja milyen webáruházakban....

Ismert, telephellyel rendelkező boltokban 210-220.000.

2014. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazad van tesó, köszi hogy szóltál. Beírtam a gugliba hogy: "iphone 5s ár" és a legfelsőre kattintottam, ami az volt. Itt a jó link. [link]
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nexus 5, ha android, különben meg az iPhone-t venném(persze, ha az árat nem nézzük). nekem az van(mármint nexus5), és nagyon szeretem. ismerősöm használ azt hiszem g2-t, és az első napokban még nagy volt az öröme, amikor lefuttatta a teszteket, és csinálta a screenshot-ot, hogy akkor jelenleg az ő telója volt a listavezető hardver, de azóta nem nagyon dicsekszik vele.
2014. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy az LG!
2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!