Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély a cserére? (Telefon,...

Gyakorikiraly kérdése:

Van esély a cserére? (Telefon, garancia)

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy Samsung galaxy S3-at,minden rendbe volt idáig.Tegnap rá szúrtam a számitógépre a hózza kapott USB kábellel,és elkezdett füstölni,gyorsan le kaptam a telefont a gépről ,meg néztem jól és meg olvadt eléggé és a kábelon is látszott,nem is töltötte azután.Másnap irány a üzlet ahol vettem,el mondtam a panaszt meg minden,amúgy már pár hete pislákolt a képernyő merülésnél ezt is el mondtam... A csaj azt mondta,hogy nem a Samsung-hoz lesz küldve hanem az ő szervizükbe.Kérdeztem,hogy ha nem tudják meg javitani akkor adnak-e újjat erre azt felelte ,hogy nem tudja.Szerintetek van rá esély ,hogy kapok újjat?

2014. febr. 11. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak akkor ha nagyon kedvesek xd!

De tényleg füstölt xd??

2014. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg füstölt ! :( Nem voltak azok :D
2014. febr. 11. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szürke importos sufni tunning gsm. Semmit nem fognak csinálni. Ott tartjál 3 hétig, majd elmondják, hogy a te hibád.
2014. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Samsungnak remek támogatása van. ha garanciás a telefon, érte is mennek, haza is viszik, ha kész. Miért nem élsz ezzel?

Ahol az ember vásárol telefont, ott általában nem javítanak. Sőt..nem is márkaboltok.

2014. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nay elektrodom-ba vettem.Szlovákia
2014. febr. 11. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor valaki kérdez, de fontos momentumot valamiért kihagy a kérdésből. Tudod, akik itt válaszolnak, majdnem 100 %-ban Magyarországon élnek. Így az itteni helyzetből tudnak csak kiindulni.

Talán lesz valaki, aki szintén arrafelé él, mint te, és akkor több érdemleges választ kaphatsz majd.

2014. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!