Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon nyomkövetése?

Samsung telefon nyomkövetése?

Figyelt kérdés
Második kérdésem az lenne, , egy új szoftverrel vagy telefon resettel ezt ugye nem lehet kitörölni esetleg egyéb "okossággal" ? Mert sikeresen elhagytam és a szolgáltatóm nem tudott ésszerű felvilágosítást adni erről. Csak hebegett habogott. Így félek ez a süllyesztőbe veszett attól függetlenül, hogy rendőrségen le van jelentve, ha esetleg találnak engem keressenek, ha egyeznek az adatok, amiket megadtam..
2014. febr. 12. 09:48
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Jelen esetben nem segít már, de a következő telefonhoz nézd majd meg az AndroidLost alkalmazást.

Eléggé hasznos lehet, ha nem rutinos tolvaj nyeli be a telót. Mert ha rutinos, akkor bocs a kifejezésért, de b....hatod. Mert akkor a készülék legközelebb csak akkor lesz bekapcsolva, ha már az EMEI sem eredeti, nemhogy a SIM, a rom meg a google fiók.

2014. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!