Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok kilépni a gmailbó...

Hogyan tudok kilépni a gmailból NOKIA LUMIA 900-on?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a gmail alkalmazást, minden rendben vele, de kilépni nem tudok egy-egy használat után. Kellemetlen lenne, ha a levelezésemhez más is hozzáférne.

A másik kérdés: sajnos összekötöttem a windows life-om a Facebook fiókommal, és a "kapcsolatok"-ban megjelenik az összes ismerős is a telefonszámok közt. Hogyan lehet ezt visszacsinálni, hogy ne legyen összekötve?



2014. febr. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Gmail appot nem használok. A sima email appot csak ami van a telen. Szal ez passz.

A telkönyves. Kapcsolatokba bemész, majd a telefonszámos részen alul a beállítások, ott névjegy szűrése a facebook elől a pipa kiszed. Akkor csak a telefonkönyv marad.

2014. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt megtettem már, de az ikonon akkor is tovább futnak a facebookos profilképek! Meg jönnek a frissítések a kezdőlapról, lehet csinálnom kéne egy soft resetet?

Mondjuk az emailfiók nagyobb probléma :(

2014. febr. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!