Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP mindenegyes...

Veszettkutya kérdése:

Sony Xperia SP mindenegyes játékból kilép bizonyos idő után, a játékokban és a telefonon nincs lehetőség a felbontás állítására. A fórumokon semmi infot nem találtam erre a problémára. Valakinek van ötlete hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

#sony xperis sp #kilép a játék közben
2014. febr. 13. 18:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Újratelepítés, garancia
2014. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"Szerintem is tipikus sony hiba úgy vettem ki különböző forumokonnem csak ennél a típusnál, hanem:Z M stb...További ötletek??? :(("


Baromság. Érdekes módon az enyémmel semmi baj sincs. Ha mg össze-vissza tiltogatsz mindent, ne csodálkozz ha nem működik. Tedd újra a firmwaret gyári beállítások teljes törlésével és jó lesz.

2014. febr. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Az összeset azért tényleg nem kéne letiltani...
2014. febr. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a viber, play áruház vagy vírusirtó letiltása tul sok kárt okozna a rendszerben.Milyen tipusú készüléked van és milyen játékokat futattál rajta?Most a gyári adatok visszaállítására gondolsz?
2014. febr. 14. 09:46
 15/32 anonim ***** válasza:
play-t minek letiltani? olyanokat kéne mint pl. a google+ stb.
2014. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Firmware újratelepítéséhez rootolni kell a készüléket?Vagy ha nem szívesen rootolnám mert még garanciális elég megvárni a frissítést vagy visszaballagni a szolgáltatohoz hogy kackeljenek rajta valamit?
2014. febr. 14. 10:05
 17/32 anonim ***** válasza:
sony update service
2014. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
FIGYELEM!FIGYELEM!Sikerült megoldani a problémát, egyszerűbb volt mint gondoltam volna.Üzenem minden Xperia tulajdonosnak, hogy Clean master nevű alkalmazás nem kompatibilis a készülékkel, ezért lépett ki a játékokból vagy nem is indult el.Leszedtem az appot és minden tökéletesen működik!!!
2014. febr. 14. 12:18
 19/32 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült :)
2014. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ezt én is régebben tapasztaltam, én egyszerűen játék előtt a gyári feladatkezelőben leállítottam a clean mastert és úgy simán ment a RR3 is, előtte meg 5 percenként kilépett! De letörölni nem ajánlatos, mert azért hasznos tekintve, hogy (legalábbis nekem) két naponta 120-150mb felesleget töröl. Hasonló program a du speed booster, arra nem "allergiás" a sony és látványosan gyorsabb lesz tőle! ;)
2014. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!