Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap üzemeltem be egy...

Tegnap üzemeltem be egy alcatel 4012-es telefont, amit teljesen feltöltöttem. Reggelre teljesen le merült. Van aki azt mondja, hogy ez természetes. Ez így igaz, vagy küldjem vissza?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, zsírúj telefonról van szó, amit most hoztál ki az üzletből(de ha az üzletből nem is most, most lett először használva),ez így nem természetes.Mivel ez okostelefon ahogy látom, netet, wifit használtad? Mennyit telefonáltál vele? Ha sokat, akkor lehet, amúgy, ellenkező esetben gáz és vidd vissza!
2014. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ .igen vadi új, futár hozta a t-kom tól.nem nagyon használtam, csak ismerkedtem vele.azt hiszem, hogy fölhívom az ügyfél szolg.ot.
2014. febr. 14. 09:05
 3/3 bp1985 ***** válasza:
gps, wifi, bluetooth àltalàba aktìv, ezeket nèzd meg.
2014. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!