Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony xperia solám és...

Steven1995 kérdése:

Van egy sony xperia solám és csináltam rajta egy gyári beállítások vissza állítást és mikor bekapcsolnám ki irja hogy sony xperia és újra indul és újra ki írja sony xperia és nem csinál mást ilyenkor mit tudok tenni? értelmes válaszokat kérek

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 20:30
 1/3 dersol ***** válasza:
Seus/sus letöltése, a többi adja magát
2014. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen egyszer sikerült én is így elbszam,de nincs vész,mert visszalehet állítani,csak én valami buhera rom felrakása közben kurtam el,nem emlékszem melyik programmal sikerült visszaállítani,de ha eszembe jut akkor megírom,AMIT érdemes csinálj,mert elvileg az is helyrehozza a sony hivatalos progit letöltöd (pc companion vagy ilyesmi) azzal frissíted az kéne mukodjon
2014. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SZia, nekem most pont ugyan ez a problémám, le is töltöttem a sony pc companiont jó is lenne, de mivel a telefonom hol ki kpacsol hol be, ezért mikor belekezd meg is szakad.. miit tegyek? Help
2014. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!