Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Young jó...

A Samsung Galaxy Young jó telefon?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
felejtsd el.
2014. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó
2014. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Melody72 válasza:
33%
Szerintem jó , mert elég okos és több színben is van.
2014. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
sorold fel akkor a jó dolgokat benne, nyilván jó telefon lesz attól mert több színben is lehet kapni, ez annyira fontos hogy emellett lényegtelenné válik az hogy nagyon rossz minőségű a kijelzője.
2014. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Melody72 válasza:
48%
Szerintem jó telefon.Ez az én véleményem. Mindenkinek más a véleménye , az enyém ez!Nem csak az a jó benne hogy több színben is kapható.Okos is , mert van egy ismerősöm akinek ilyene van.
2014. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is tetszik, ilyenem van. Először húztam a számat, de nem bántam meg. Most már annyira hozzám nőtt. Mindent tud, amire nekem szükségem van. Ha nem vagyok számítógép közelben netezni tudok rajta, emailt olvasni, játszani. Egyszer sem fagyott még le. Amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel és aranyos, nem féltégla nagyságú:)
2014. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!