Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék hozzá értő...

Koplány iDániel kérdése:

Segítséget kérnék hozzá értő emberektől Samsung Galaxy s3-hoz. "Nincs Regisztrálva a hálózaton". Ezt irja ki ha hivni akarok. És a telefon Olasz! Magyar nyelv van. Mit tegyek 4.3-as android van rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiesel csináltam egy firmware visszaállítést és egy inicializállást szóval hogy teljesen vissza lőtte gyári be állításokra. Míg 4.1.2-volt rajta addig ment a sim kártyám(t-mobile) miután meg csináltam ezt KIES-el azóta ezt irja ki ha hívni akarok "Nincs Regisztrálva a hálózaton". Mit tegyek?!

2014. febr. 15. 18:13
 1/4 Tengor ***** válasza:
2014. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt néztem ki is rootoltam a telót meg fel is raktam ezt de mikor rá nyomok hogy patch mint ha le fagyna! vagy csak várni kell ilyen sokat? ez tényleg működik?
2014. febr. 15. 18:27
 3/4 Tengor ***** válasza:
Egy páran hálálkodnak, szóval...
2014. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most el is kezdtem és ugy irja hogy patch downloading please wait. 0% sokáig kell várni míg el kezdi?
2014. febr. 15. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!