Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3-ra KitKat témák?

Android 2.3-ra KitKat témák?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le azt is hogy hogyan lehet megcsinálni azt hogy Kitkat ikonok meg minden bejöjjön mert volt olyan hogy kiírta hogy sikeresen telepítve aztán nem változott semmi. :( Galaxy Ace ha számít valamit.

2014. febr. 15. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nagyon jó kis oldal szinte minden meg található rajta ami kel! Ha kel valami program vagy téma vagy ijesmi ezen keres!

2014. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok [link]
2014. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alex Fly ***** válasza:

gingerbread-re nem érdemes nova launchert ajánlani :)

Ami viszont működhet: itt érdemes körülnézni:

[link]

2014. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, de Play áruházban nincsenek? Ezeket nem tudom letölteni. :(
2014. febr. 17. 14:19
 5/12 Alex Fly ***** válasza:
Ikonpakkot/témát biztosan találsz ott is. De ahhoz, hogy KK-szerűen működjön a telefon, kellenek olyan rendszerbuherálások, amiket appal nem tudsz megoldani.
2014. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak a külső fontos, de a Play áruházból már próbáltam párat, kiírta, hogy sikeresen telepítve aztán nem változott semmi.
2014. febr. 17. 15:33
 7/12 Alex Fly ***** válasza:

Az csak egy dolog, hogy telepítetted...

A launcherben is be van állítva?

2014. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt sem tudom, mi az a launcher. Cseppet sem értek a telefonhoz.
2014. febr. 18. 15:58
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
A launcher az maga a felhasználói felület. Esetedben (samsung) ez a TouchWiz. Ha témákat akarsz használni. akkor olyan kell neked, ami támogatja azt. Ilyen pl. a GoLauncher, az ADW, stb. Ajánlom a holo launchert, ami az ICS/JB holo felületén alapul.
2014. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha ezt letöltöm, akkor be használni tudom a témát?
2014. febr. 18. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!