Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv Mindenki! Hdc Galaxy note...

Endru001 kérdése:

Üdv Mindenki! Hdc Galaxy note 3-on cseréltem romot, és csak a samsung feliratig kapcsolt be. Fel lehet éleszteni valahogy?

Figyelt kérdés
Hdc Galaxy note 3-on cseréltem romot, és csak a samsung feliratig kapcsolt be.Fel lehet éleszteni valahogy?Mivel lementettem cwm-ben a régit, gondoltam inkább visszarakom. Azóta be se kapcsol a teló, de még tölteni se tölt. A számítógép érzi hogy rá van dugva valami, de valamikor ismeretlen eszközt ír, valamikor meg csak COM6. Fel lehet valahogy éleszteni még? Vagy kuka. Légyszi SEGÍTSETEK!
2014. febr. 18. 08:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Eredeti romban melyik .img.-t kell kivélasztani? :)
2014. febr. 18. 12:59
 12/18 A kérdező kommentje:
Image file invalid.
2014. febr. 18. 13:03
 13/18 Wadmalac ***** válasza:

Ezt most a livesuite mondta?

A fent valaki által csatolt romhoz van egy flashtoolos leírás, ha a livesuite nem viszi (ami kínai tabletnél-telefonnál igen ritka), kénytelen leszel újra flashtoolozni. :)

2014. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy se villanás se led semmi nem világít,nem rezeg,se recovery olyan mint egy kirakati teló,és ha rádugom a gépre,akkor MediaTek USB VCOM (Android) (COM6) ezt írja rá,de 15 másodperc és lecsatlakozik magától,2,3 mp és újra fel.
2014. febr. 18. 13:24
 15/18 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Keresgélj itt, az xda oldal tele van gurukkal, hátha találsz valami megoldást.

Próbáltad a flash módot hardver reset után is?

2014. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy össze nyomogattam én már mindent,de semmi,a teló tök süket.

A Live suit azt írja alul,hogy Jump to update mode failed.

Nem kapcsolódik a netre?

2014. febr. 18. 14:00
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,megoldottam a problémát,flash toolsal vissza tudtam rakni a mentést még pont mielőtt falaztam volna a telóval.
2014. febr. 18. 19:15
 18/18 anonim ***** válasza:
üdv, hasonló problémám van, minden letező hülyeséget kipróbáltam már. tudnál segíteni valamit neked hogyan sikerült? sp flash tool-ban először downloadra nyomtam ezt frankón végig is csinálta viszont upgarde nál már hibát írt ki azóta tégla a telefon. kismillió drivert telepítettem már néha sikerül is a telót csatlakoztatni géphez ismeretlen eszközként, több ROM-ot is próbáltam már néha el is indul a flash toolban az upgarde de mindig más más hibákat ír ki. pedig eladótol származó gyári ROMom is van.
2014. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!