Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-n a hard...

Samsung galaxy ace-n a hard reset se segít! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Játszottam egy játékkal, név szerint a Jetpack joyride-al, lezáraztam, majd feloldottam, a telefonom lefagyott. Nem tudtam újra indítani ezért kivettem az aksiját, amikor be akartam kapcsolni nem sikerült. Egyfolytában a nevét írja ki, megprobáltam hard resetelni, de az semm segített (ugye a hard reset az a home+lezáraz gombok kombinációja). Szerintetek mit kéne csinálnom? A válaszokat előre is köszi. :)

2014. febr. 18. 19:44
 1/4 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AAgdsyDshHU

próbáld így :D ..... nem mindegy, hogy utána mit csinálsz

2014. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezt a gyors választ, de az a baj, hogy alapból nem csinál semmit amikor a hard reset-et próbálom meg.
2014. febr. 18. 20:08
 3/4 anonim válasza:
Youtubeon kereas egy olyat, hogy factory reset :) be tudnâm linkelni ha nem telóról lennék am 1. Voltam.
2014. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi megprobálom. :)
2014. febr. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!