Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? Android, Windows Phone vagy IOS?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni idén, de maximum 130000 körül, de mindenki mást ajánl, így teljesen tanácstalan vagyok..

Milyen telefont érdemes venni? Pl.: LG, Sony, Samsung telefonok mennyire megbízhatóak?



2014. febr. 18. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:
Nokia-val eléggé megjártam most, így kicsit tartózkodok tőle. Szeretnék tényleg olyan telefont, ami ne avuljon el 2-3 éven belül.
2014. febr. 19. 11:29
 12/81 anonim ***** válasza:
ismétlem, ugyanazt nem fogja még egyszer eljátszani a Microsoft (nem a Nokia), amit a WP7-tel
2014. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már akkor csak Windows Phone és IOS maradt.
2014. febr. 19. 12:06
 14/81 anonim ***** válasza:

lehet én vagyok a perverz de nekem a wp7-is megfelel...csak azért cseréltem le mert lejárt a 2 éves hűségidő és 2 hónapom volt kedvezményesen vásárolni

így 8-as lett

2014. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:

Az sony-t istenítő válaszolónak mondom, hogy nem tudom hogy lehet élvezni az SP kijelzőjét... Borzalmasan fakó színeket ad.. 130k körül lumia 1320, vagy ha tudsz, (szolgáltatónál akcióban/külföldről venni) akkor mindenképpen 1520:) wp8.1-gyel még jobbak lesznek a telók :D

a 8.1 újításai : [link]

2014. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
51%
Én Windows Phone-t vennék, ha egy jó wp-s telót szeretnél ott a 925 (persze a többi is jó) de 100.000 körül ezekben érdemes gondolkodni) de pl. ha szertsz fotózni ott az 1020 és az 1520 is jó még de az már phablet...
2014. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 Worest ***** válasza:
100%

Androiddal, és WP-vel is van/volt tapasztalom.


WP:

Egy alsó kategóriás telefonnal találkoztam(Nokia Lumia 520), és bátran kijelenthetem, hogy egy S4 gyorsaságában van. Sohasem fog lefagyni, stabil a rendszer.

Ha biztosra szeretnél menni, hogy ne fagyjon, akkor a WP-t ajánlom.


Annyi a hátránya, hogy nincs annyi játék, mint Android -ra.


Android:

Volt nálam már sok készülék, mindegyikbe volt egy kis fagyás. Egy csúcskészülékkel még nem találkoztam, vagyis nem fogtam a kezemben, de S3-t már igen(nem tudom, hogy számít-e még csúcskészüléknek, nem az LTE-re gondolok), és az is akadozott naponta többször.

Természetesen Xperia Z1-nél nem hiszem, hogy várható lesz a fagyás, mert eléggé bivaly gépezet.

Ha mindenképpen sokat szeretnél játszani, akkor Android, azon belül Xperia Z1, de ha tényleg teljes megbízhatóságot szeretnél, Windows Phone-t vegyél, 1020/1520-at.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert a vásárlásban.

2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megpróbálom kicsit körvonalazni, hogy milyen telefont is keresek.. Legyen stabil operációs rendszere, amin azért komolyabb játékok is fussanak, ha arról van szó. Mindezek mellett szerintem kell minimum 16 GB belső memória, valamint egy jó kamera is, ami jó képeket csináljon. Na meg ne legyen az, hogy fél percenként lefagyjon. Remélem nem kérek sokat, de ennyi pénzért szeretnék egy rendes telefont kapni, mivel nem havonta cserélgeti az ember a telefonjait.
2014. febr. 19. 19:33
 19/81 anonim ***** válasza:
100%

teljesen az én igényeimet írtad le, és én a lumia 1520-at találtam magamnak

legjobb hardver wp téren és androidos körökben is elismerendő

sose fagy vagy akad

asphalt 8 csak ugy hasít a fullHD kijelzőn


a 20 megapixeles kamera az extráival megközelíthetetlen minden más gyártó számára

2014. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim válasza:
100%
Én is Ugyanezt mondom neked ha ilyen telefont keresel nem olyan régen vettem win phonet mindenki le akart rola beszélni de önfejü vagyok és ennek Kivételesen örültem nagyon jo telefon stabil rendszer Gyors net profi kamera föleg az ujj lumia Black frissítés a legujjab kamera [link] itt néhány infó az ujj rendszeröl vannak videók is nagyon durva jelzem most is a telorol írok
2014. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!