Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? Android, Windows Phone vagy IOS?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni idén, de maximum 130000 körül, de mindenki mást ajánl, így teljesen tanácstalan vagyok..

Milyen telefont érdemes venni? Pl.: LG, Sony, Samsung telefonok mennyire megbízhatóak?



2014. febr. 18. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 Worest ***** válasza:
53%

Sony Xperia Z1, LG G2, Samsung Galaxy S4.

Ezek megfelelnek az elvárásaidnak.

2014. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Teszteket olvasgatok egyelőre, aztán majd élőben is körülnézek. Tetszik pár Android-os telefon, viszont nagyon idegen tőlem az az operációs rendszer, mivel még sosem használtam. Úgy, hogy előtte nem próbálom ki, úgy meg nem igazán szeretnék vásárolni többet telefont.
2014. febr. 21. 18:41
 23/81 anonim ***** válasza:
Na ne hagyjuk ki a buliból az android-ot se sony xperia z1 z1 compact és z ultra sony legjobbja-i meg majd most a sirius is lesz asszem htc one is nagyon jó többi s van belőle meg majd márciusban adnak ki még belőple most a htc one x a jó na még mindig van nexus 4-5 legjobb droidok google miatt sokáig támogatott a nexus 4 HAMAROSAN nem most de lejár a támogatása nexus 5 nagyon király holo ui azaz alap= NO LAGG MEG SEMMI FAGYÁS,AKADÁS kb wp szintje sőt az is meg ios na ezeket tudom hirtelen meg samu note 3-2 samu s4 meg mingy s5 hüvely ascend p6 szerintem ez is jó meg ascend mate 2 lg g2 na most egyszerre ennyi és ez CSAK android és még nem a teljes lista :D
2014. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
Ja bocsi csak ugrottam és nem olvastam hogy lehet lesz benne droid :D
2014. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 Crystalist válasza:

Én is WP-t ajánlok! Nekem egy 625-öm van, developer unlockal ami persze hivatalos, szóval nincs a garanciára hatással. Az 512 MB RAM kicsit kevés már, de a 2 magos 1,2 GHz-s proci nagyon jól bírja, Asphalt 8 eddig no lagg.

Én minimum 920-at ajánlok, de választhatsz te akár 925-öt is, az vékonyabb, meg nem annyira nehéz, az 1320-sem borzasztó, ha nem hátrálsz meg a phablettől.

Számomra nem volt más választás, vagy egy olyan telefon amit maximum 1 évig használok, vagy egy túlárazott iPhone (egy 4-es 300 Euró :-O +egy idő után a gombja is elromlik -.-") Tehát maradt a csempés teló, ami még tetszik is! Lumia dizájn az egyik kedvencem, szép színes, bár a Sonyé sem rossz. Ha teheted akkor talán várj egy kicsit a 630-ra, WP8.1-el. Szerintem tuti megéri majd az árát, de ne feledkezzünk meg a Sony WP-s telójáról sem :P

2014. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
Mivel nem rögtön szeretnék telefont venni, ezért ráérek várni. Így azt mondjátok, hogy érdemes WP 8.1-et megvárnom?
2014. márc. 1. 14:46
 27/81 anonim ***** válasza:
Ha van a mostani készülékek között is olyan, ami szimpatikus, akkor nem muszáj várnod, mert azok ugyanúgy megkapják, de minden bizonnyal ígéretes Lumiákat fognak bemutatni a közeljövőben.
2014. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:
Több telefon is tetszik, és ez a gond. Néztem Iphone 4S-t, már viszonylag jó áron hozzá lehet már jutni, csak már elavultnak számít, nem? Néztem még LG Optimus F6-ot, Sony Xperia Z1 Compact-ot is, meg Lumia 925-öt is. Lehető legjobbat szeretném pénzemért kapni..
2014. márc. 15. 12:13
 29/81 anonim ***** válasza:
amit utóljára írtál a lumia 925 meg a z1 compact azok szerintem a lgjobbak
2014. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:
925-ös nem is olyan vészes árban. Szerintem megfogom nézni élőben őket, aztán meglátjuk, hogy melyik lesz.
2014. márc. 15. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!