Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonet csatlakoztatom a...

Iphonet csatlakoztatom a gépemhez és nem érzékeli, mitől lehet? Eddig működött!

Figyelt kérdés
Csatlakoztattam fel is fogta,majd 3ms múlva kilépett az itunsból. Azóta semmi,azt írja egy másik program,hogy nincs csatlakoztatva a géphez. A kábel tuti jó,mert működik,csak a géphez csatlakozva nem. Mi a megoldás? Már töröltem az itunst és újra raktam,ez se jó.
2014. febr. 19. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni, hogy a legfrissebb iTunes legyen a gépen és a legfrissebb szoftver legyen a telefonon. Esetleg ellenőrizzd másik USB bemenetbe, esetleg a tűzfal is érzékelhet valamit ami miatt nem engedi, próbáld meg hogy kikapcsolod arra az időre.
2014. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden a legfrissebb . és mindegyiket kipróbáltam amit írtál :/ veszek új usb-t hátha azzal működik bár kötve hiszem,mert mint írtam ez az usb is működik csak a gép nem érzékeli. a gépem zsír új ,de két hónapja működik az ituns rajta szóval nem értem mi lelete :
2014. febr. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!