Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch Idol és az...

Alcatel One Touch Idol és az Andorid 4.4?

Figyelt kérdés

Lehet telepíteni az Alcatel One Touch Idol okostelefonra az Android 4.4 et (KitKat). Néztem pár oldalon de csak az LG Nexus telefonokra találtam rá mindenhol.

Lehet telepíteni rá? A jelenlegi verzió Jelly Bean 4.1.1


2014. febr. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Custom ROM HA NEM ÉRTEL HOZZÁ NE CSINÁLD MERT ELCSESZED!
2014. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csinálnám. Elvinném egy hozzá értő emberhez, csak kérdem jó lenne rá? Vagy csak LG Nexus telefonokra?
2014. febr. 22. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Várd meg míg az Alcatel kiadja a frissítést, és utána te is csinálhatod! Addig ne csinálj semmit! Az Alcatel ígéri a 4.4 erre a telefonra! Nyárig várjál! Nem érdemes egyénileg rátenni mert akkor elveszik a garancia! Csak akkor nem veszlik el ha a telefon kijelzi: Hivatalos Alcatel 4.4 frissítés! Fogadd meg tanácsom várj!
2014. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem ilyen telefonom van, de mai napig nem kapott semmi féle frissítést. Most készülök váltani LG G3 s-re.
2014. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Madafaka98 válasza:
Nekem is ez a telefon van, és nekem sincs még frissítés rá. Ki fogják adni egyáltalán, vagy nem fog jönni rá a KitKat?
2014. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem idol 2S van és a napokban frissített 4.3-ra. Tartok tőle, hogy 4.4 már nem lesz erre se..
2015. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!