Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ez a qilive auchan márkás...

Van ez a qilive auchan márkás telefon mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
azt hallotam hogy elég jó és tényleg jó?
2014. febr. 24. 15:54
 1/5 mrtechnikus válasza:
Február 28 vettem egyet nekem tetszik!
2014. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 z33 válasza:
Az enyém (Q4)1 hetes,25000-ért vettem akcióban (eredeti ára:39900ft) és ezt az árat maximálisan meg is éri!Sok google alkalmazás alapból,2sim kártya(2G,3G),független,dual core1.3Ghz,4GBbelső memória(eből1.2GB telefon,1,1GB beépített flash,a többit elhasználja az android 4.2.2 jelli bean) 32GB-ig bővíthető,jó vételi lehetőség vifi melett elég gyors,egyszerre több alkalmazás futtatása közben sem tapasztalok lassúlást,de használat közben ügyelni kell az akksira,mert úgy vettem észre hogy elég hamar merűl(1500 milis).Ha nincs sok pénzed telóra,akkor érdemes kipróbálni!
2014. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KéRdEzŐőŐőŐ válasza:
szia én áprilisba vettem a telefont és egy héttel korábban a barátom is ugyan ezt vette.. sajnos mind a ketten épp most vásárolunk új telefont mert ugyan az a hiba. Lefagy, kikapcsol állandóan, naponta minimum 15x. ha az akumlátora eléri a 15%-ot akkor pedig van úgy hogy másodpercenként kapcsol ki, bekapcsolom és rögtön ki is kapcsol. Sajnos már napi szinten a képernyője is elromlik, a gombok világítanak de a képernyője nem. Van rajta még 3 gb hely és bármit szeretnék letölteni nem engedi, és azt írja, hogy nincs elég tárhely. A hívás közben gyakran panaszkodnak a barátaim h recsegő hangot hallanak, van amikor hívás özben kikapcsol, és lassú. Nekem is és a barátomnak is ugyan ezek a problémák.
2014. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a megjelenése óta, 2.éve használom a dupla sim-es 4812-őt. Valóban használom a gps-től a naptárig, a kamerától a wifi-ig. Akkuja sokáig bírja, elég gyorsan reagál az utasításokra, nekem mindíg be van kapcsolva, 1x fagyott csak le, szerintem ez bőven belefér a manapság sok félresikerült, rosszul működő, gyengeakkus "okosteló"-hoz képest.
2015. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is vettem egy Qilive telefont. Kérdezni szeretném, hogy szilikon tokot hol lehet hozzá kapni? A típusa Q7. A neten nem találtam.
2017. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!