Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 vagy Iphone 5s?

Sony Xperia Z1 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Most erre kérek jó választ mert nekem tényleg nagyon tetszik mindkét mobil, sőt ha tudtok mondjatok a 5s ről minél jobb előnyöket mert nekem jelenleg Xperia SP-m van.

2014. febr. 26. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben Iphone 5s vennék, mert SP után szerintem a Z1 unalmas lesz neked, hiszen nagy különbség még nincs a kettő között jelenleg...
2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az SP nagyjából tetszik, csak valami bajod van vele, akkor jó választás a Z1, mert mondhatni az egy felturbózott Xperia SP, hisz Sony mindkettő, nagyjából ugyanaz a szoftver, tehát tényleg "csak" egy minden téren jobb telefon, viszont kérdéses mennyire vennéd észre ezt a gyakorlatban.

Hiába vagy 4x olyan erős a telefon, ha az SP sem gyenge már. Kijelzője mindenképp szebb mondjuk, kamerája jobb, szóval ha egy felturbózott SP-t akarsz akkor Z1.


Ha egyáltalán nem jött be az SP, akkor iPhone 5S (bár helyette inkább egy másik Androidosat ajánlanék, de az iPhone sem szar).

2014. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom. az Iphone egyátalán nem rossz, de én azért venném szívesen azt mert még sose volt olyan telóm és nekem nagyon tetszik a termék :)
2014. febr. 26. 19:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig az életemben kizárólag Sony xperiám volt.
2014. febr. 26. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
iPhone 5S egyértelmüen. Elegáns, időtálló, erős szép telefon.
2014. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bruti1 válasza:
Nekem iPhone 5 öm van ès nagyon meg vagyok vele elègedve szerintem ha 5s vagy z1 5s! De az 5 sem rossz gondold meg!
2014. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy az 5 ös sem rossz, de viszont azzal több panasz van mivel törékenyebb. az 5s azért jobb mert szorosabbá,dinamikusabbá fejlesztették, így nem törik össze olyan könnyen :)csak itt még az is gond hogy írtó drága.
2014. febr. 28. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért arra ne mindig hivatkozzatok, hogy az iOS 7 nagyon stabil szoftver, jó ez igaz, mert az iOS 7 tényleg nagyon jó, de a mostani Android 4.4 verzió már lazán van olyan stabil mint az iOS 7, úgyhogy csak úgy döntheted el ha kipróbálod őket, és amelyik bejön
2014. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Android 4.4 nem kérdéses, hogy van olyan stabil, mint az iOS, de már a 4.0 is minimum olyan stabil volt.


És itt írják az emberek, hogy neki iPhone 5 van, ezért azt ajánlja, ez hülyeség. Jó telefon, de csak azért, mert valakinek az van és ez miatt ajánlja még nem indokolta meg, hogy miért jó.


Szóval ha iPhone-t veszel, ne az miatt vedd, mert páran azt írták, vedd azért, mert az tetszik.

2014. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!