Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone értesítések?...

Windows phone értesítések? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy vettem most egy WP-t és eddig nem ilyenem volt ezért nem értek hozzá még nagyon... Az lenne a bajom hogy pl facen és viberen(viberen ha hívnak se jelzi cask utánna ha belemegyek és ott a nemfogadott) egyszerűen nem jelez hogy jött valami üzenetem, csak ha eszembe jut éppen és bele lépek megnézni... valaki tud erre megoldást aki joban ért hozzá, hogy jelezzen "csipogjon" ha jön valami üzenet?
2014. febr. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebook-ból a Facebook BETA-t tedd fel (Áruházból nem fogod megtalálni, úgyhogy Bing keresőben keress rá, és onnan majd a letöltéshez fog vinni téged)

Viber sajnos szar, nem csak WP-n, szinte mindig van egy kis időszak, amikor szerver oldalon elbasznak valamit, és ilyenkor szívnak a USER-ek... remélhetőleg napokon belül érkezik egy újabb frissítés, amiben újra javítják, és fog jelezni.


Amúgy fent van a Black frissítés a telefonodon (már ha Nokiad van)? (beállítások - extrák+infó)

2014. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nokia! ott infóba azt irja hogy Lumia black van fent az gondolom ugyan az. Az mit befolyásol? Ezzel a betával meg mér próbálkoztam de sok változást nem láttam de akkor megpróbálom megint hátha ...
2014. febr. 27. 22:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Nah most próbáltam ezt a bétát megint de igysem jön értesítés hogy irtak... meg amugy olyanokat csinál hogy kb 10 perc után értesít hogy viberen irtak valamit :S szoval nem tudom mi van ...
2014. febr. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!