Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 mini szerint...

Samsung Galaxy S3 mini szerintetek jó telefon?

Figyelt kérdés
Sokáig bírja?

2014. febr. 28. 13:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
ÉRTETTEM! :D basszus mindig lehagyok valamit :)
2014. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"legalább minimum 13 megapixel,4mag, stb..."


Xperia Z1, LG G2

Mindkettő erősebb és olcsóbb, mint a Galaxy S4. Már szaladhatsz is a boltba.

A nyelvtan tanárodat pedig csókoltatom. "legalább minimum" :D

2014. márc. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 noezmeg válasza:
Ha még érdekel a téma itt konkrétan olvashatod kinek jó vagy kontra: [link] Tesztek lehetnek ilyen - olyan, de felhasználók a saját készülékükről írnak. Sajnos most beszéltem egy régi ügyfelessel aki elmondta miért olyan a Samsung, mert az első kb: 1000 db az a minőség legjava az a tipikusan a palimadár csalogató. A vége fele meg már nem olyan a minőség, mehetek én is a világ végére nem fogják cserélni. Majd szépen hordom a szervizbe, ha megunom veszek másikat. De én soha többet nem veszek Samsungot.
2014. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 noezmeg válasza:

Ha még aktuális :) trékom a negyedik szerviz előtt bementem és el akartam kérni a fogyasztók könyvét. Na szóval kicserélték a Samsung Galaxy S Advence helyet lett egy Sony Xperia SP. Minimális összeg a különbség és igen meglepődtem szinte folyamatosan használom és laza nap vagy másfél nap, ha nem piszkálnám három nap. Ami fura Nem akad! Nem fagy és nem tudok olyan dolgot elindítani ami megfogná!! [link] Samsung tul van árazva mindent csinál mindenben le akarja fedni a piacot. Nem lehet mindent egy fenékkel megülni.

Búgós hibás és pont ezért könnyű feltörni

2014. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!