Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Három mobil közül melyiket...

Három mobil közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Mini II, Samsung Galaxy Young NFC vagy Lg Optimus L3 II

Vagy olyan 30ezer körül mit ajánlanátok? (mindegy melyik szolgáltató)


2014. febr. 28. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nokia lumia 520-at vagy 525-öt vennék :)
2014. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szép és jó a Nokia csak hát nem fér bele a keretbe :/
2014. febr. 28. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Árukereső 5 bolt van, ahol kerek 30 ezer forintért adják, és egy bolt, ahol 31750.

Nem tudom ezek mennyire megbízható boltok, és hogy csak doboz nélküli verziót kapsz-e, de 6 bolt közül az egyik már csak normális verziót ad.


De legrosszabb esetben már 40k-ért kapható, és hidd el, jobban megéri még 10k-t összespórolni rá, mint ez a három szar közül megvenni valamelyiket, ilyen telefont nem szabad venni.

Android fan vagyok, de nem kérdéses, hogy inkább WP8-as telefont vennék, mint ezeket az ipari hulladékokat.


Vagy egy használt Lumia 520 is szóba jöhet, akármi, csak ne ezt a Samsungot meg LG-t.

2014. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak ezek az olcsó droidos masinák nem fognak jól menni:akadozni fog, lefagy, belassul. És a WP pedig pontosan ezért jó akadásmentesen elketyeg a minimális hardwaren is :)
2014. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a Sony Xperia E-re mit mondtok?
2014. márc. 1. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit mint amennyi az ára, ugyanezt a hardvert és szolgáltatáscsomagot gyakran súlyos ezresekkel olcsóbban megkapod a konkurenciától :) de még mindig azt mondom hogy jobban megéri az a lumia 525 :)
2014. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb Androidos mobil, ami szóba jöhet: Xperia L, Galaxy Ace 3.


Hardveresen ezek vannak a Lumia 520 szintjén, és ennél gyengébb hardvert nem érdemes venni, mert már egy hét után panaszkodni fogsz, hogy milyen lassú. Szóval vagy megveszed 45-50k-ért az Ace 3/Xperia L közül valamelyiket, vagy 30-ért a Lumia 520-at.

2014. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!