Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvenni az alábbi listából és miért?

Figyelt kérdés

Szóval! Cserélik a telefonomat ZTE Blade 3 a telenornál,de ilyen készüléket már nem tudnak adni,ezért ezekből a készülékekből kell választanom valamelyiket.

- Samsung Galaxy Trend Plus

- Huawei Ascend Y300

- Sony Xperia J

- Telenor Smart Touch Pro

- LG Optimus L7

- LG Optimus L7 II

- Samsung Galaxy Trend

Cél a minél nagyobb kijeéző,de azért nem ez a legfontosabb,a lényeg hogy minél jobb legyen a teló,pl ZTE mégegyszer nem kell!!!



2014. febr. 28. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Telenor Smart Touch Pro az egy zte blade g akkor az ki lőve még van:- Samsung Galaxy Trend Plus mehet a kukába

- Huawei Ascend Y300 ugyan az mint a sony nál

- Sony Xperia J hát ennek már nagyobb esélye van eddig ez de ez se ajánlott annyira

- Telenor Smart Touch Pro kilőve amit le írtam miatt

- LG Optimus L7 ugyan az amit a másiknál leírtam

- LG Optimus L7 II haverom szerint rossz meg sok más szerint kilőve

- Samsung Galaxy Trend elég gyenge cuccos kilőve

NA VAGY SONY XPERIA J VAGY HUAWEI ASCEND Y300

2014. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Worest ***** válasza:

Hát kedves előző, rohadtul tudtál indokolni, hogy miért és miért. Gratulálok, bár nem csodálkozom a 40%-odon se.

Kérdező, ezek közül az Ascend Y300 ami a legjobb.

Nem tudom hogy jött össze az előzőnek az Xperia J és az Ascend, mert két külön gépezet.

2014. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát én kapásból a Samu Galaxy Trend Plus-t választottam volna.Azt tudtam hogy amikor bejött a Huawei Y300 akkor az marha nagy dobás volt azért az árért,de az ugye nem tegnap volt.Hogy azóta is az ennyire jó készüléknek lene?

Én szinte ki is löttem sok telót,már csak két telón gondolkoztam az LG Optimus L7 II és a Samsung Galaxy Trend Plus.Az LG 4.3"-as IPS kijelzős a RAM 768 és csak 2*1GHz s a procija,ellenbe a Samsung Galaxy Trend Plus aminek csak 4"-os és TFT a kijelzője,igaz azt mondják minőségben van olyan szép mint egy IPS,ennek is 768 a RAMja de a procija már ujabb fajta és 2*1.2GHz-s jobb 3D gyorsitásal! Azt irják ez a teló ugyan azt tudja mint az Samu S 3-as csak ez gyorsabban bootol.Nem volt mg se Samsung se LG smartfonom,ezért nem tudom milyenek. De hogy a Huawei Y300 ezeknél jobb lenne?

2014. márc. 1. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
samsung op rendszere elég gáz nem az hogy rosszul van optimalizálva NINCS is optimalizálva nem olyan erős az a telefon hidd el lg optimus l7 mobilarena tesztből idézek "A kellemes formaterv és a korrekt kijelző mellé sajnos a kategóriáján belül átlagon aluli hardver társul" "A telefon lelke egy Qualcomm MSM7227A Snapdragon lapkakészlet, melyet manapság már a belépő szintű modellek között is fel lehet fedezni." "van, hogy fürgén teszi a dolgát, ám egyik pillanatról a másikra elképesztő módon belassul: akadozás, megfontolt alkalmazásindítás, lassú multitasking és késleltetett szövegbevitel is előfordul." l7 II "A grafikus gyorsító pedig nem mai darab" huawei ascend y300 "állandóan frissítést végző widgetek sem tördelik meg a gyorsaságot, egyáltalán nem fogunk idegeskedni oktalan megakadások miatt. Hasznos, hogy az alkalmazásváltónál kiírja a rendszer, hogy hány megabájt RAM áll még rendelkezésünkre, ha pedig a seprű ikonra rányomunk, akkor a teljes virtuális memória kiürül." "És igen, végre eljött a pillanat, hogy az olcsónak mondható telefonok között is találunk rendes hardverrel szerelt masinákat, a Huawei tényleg odatette magát" hát jó a sony-t azért annyira nem ajánlom és a samsung-ra NE IS GONDOLJ 100e alatt már el is lehet felejteni lg hát hát talán még az l7 II-t de az is csak ha nagyon lg kell
2014. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és igen a samsung-nál jobb a hüvely
2014. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Inkább leirom az egész problémámat,hátha akkor jobban érthető.Tavaly májusban elromlott a telom,a párom telója sem volt valami jó már ezért vettünk a telenornál 2uj készüléket új előfizetéssel 0Fft-ra mert sürgősen kelett és hát lakásrészlet meg gyerek melett nem akartunk magyon költeni.Én egy ZTE Blade 3-at vettem,mert a tudása alapján az jónak tünk a 0Ft-os készülékekhez képest.Na de egy förtelem! Állandóan fagyogat,akad,még képet sem lehet jót csinálni vele mert olyan sokára reagál hogy addigra már minden elmozdul,csak elosodott képeket csinál.Egyszer már cserélték is,most is beadta az unalmasat,megint cserélni fogják,de már nincsen nekik ilyen készülékük.Tudom megszívtam a 0Ft-os árat mert most is csak a 0Ft-os készülékekből választhatok.Smart tarifa extra 2 tarifacsomag 0Ft-os készülékekből akkor most melyik lenne az amit érdemes lenne megvennem? Nekem a lényeg hogy minél nagyobb kijelzője legyen,mert a szemem már nem az igazi,de ami a legfontosabb hogy megbízható müködésű legyen! Ez a fagyások,meg lassu reagálásokból nagyon elegem van,csak a hajam öszül tőle,ha nem romlott volna el most ez a teló akkor elöbb-utóbb tuti földhöz vágtam volna.Ha belegindolok olyan 5ezret még rá tudnék dobni az árra,ugye a lakásrészlet meg agyerek sajna azóta is megvan.

Igy esetleg jobban tudnátok segiteni?

2014. márc. 1. 21:58
 7/9 A kérdező kommentje:

Öööö bocsi a sajna a gyerek megvan nem igaz !!!! Hál istennek megvan és egészséges :) Azt a lakásrészletre értettem!

Egyébként a mobilarénát én is szoktam olvasgatni,de sokszor nem elég csak a teszetet elolvasni hanem a hozzászolásokat is! Az LG Optimus L7 II-ről sok rosszat ir a tesz,de a hozzászólásokban meg a legtöbben meg vannak elégedve vele.A Samsung Galaxy Trend Plusról sajna nincsen teszt,csak topicja,ott azt is dicsérik,de nem ismerem,lehet csak a savanyú a szőlő efekt van.

Az adatok alapján a 0Ft-os telókból most is a ZTE Blade Super tünik a legjobbnak,de mint mindig,nem csak a száraz adatok számítanak.A mobilarénán mind a tesztben,mind a hozzászólásokban lehúzzák a telót,és a mopstani Blade 3 tapasztalataimból kiindulva ugyan azt venném meg csak kicsit erősebb hardverrel,szóval azzal nem lennék kisegítve.

Én már teljesen tanácstalan vagyok,és szerintem a jövőhéten mehetek a telenorhoz és ott választanom kell egy telót.Na de melyiket?

2014. márc. 1. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy igen egy ideig jó a samsung csak majd szépen havonta vagy hetente el kezd be lassulni meg akadozni a touchwiz miatt de mivel ez a helyzet akkor a huawei van mg az lg optimus 7 II amelyik jobban tetszik
2014. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Huawei a legjobb ezek közül. A Samsung nem jó :p . Tudom, nekem már a 2. Samsungom és nem voltam megelégedve az előzővel (Galaxy Y) de a mostanival (Galaxy Young) sem.
2014. márc. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!