Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs mobilhálózatom...

Miért nincs mobilhálózatom egyáltalán? Mit lehet tenni sürgősen? Reggelre kellene a telefonom. T-mobile a szolgáltató.

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia U telefonom van, T-mobile feltöltőkártyás sim-kártyával.

Mobilnetet használok. 2500 Ft-ért egy hónapig tudok netezni, 1 GB.


Na és most jön a problémám:

Ma este kb. 9 óra körül se szó se beszéd megszakadt a vonal, amikor telefonáltam és azóta nincsen szolgáltatás. Már nagyon sokszor újraindítottam, aksit is kivettem, sim-kártyát is többször, netet is kikapcsoltam-bekapcsoltam. De továbbra sem érthető el mobilhálózat....

A házban a többi telefonon van térerő is és enyémmel se volt gond eddig.

Annyi még, hogy amikor egy régi Nokiámba áttettem a sim-kártyát nem ismerte fel (pedig anno ezzel a kártyával használtam azt a telefont is)


Mit tudnék tenni s.o.s? Mivel lehet a gond?

Pont reggel indulnék itthonról és nagyon kellene egész hétvégén a telefonom.



2014. márc. 1. 01:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem járt le a mobilinternetem sem, mert ugye 1 hónapig él 1 GB és abból eddig kb. 100 MB-t használtam és a héten lett feltöltve. De itt nem csak a net nem működik, az mellékes lenne. Telefonálni sem tudok és ez már nagyon nagy baj, pont holnap-holnapután :S
2014. márc. 1. 01:40
 2/16 A kérdező kommentje:
Így még az ügyfélszolgálatot sem tudom felhívni :/
2014. márc. 1. 01:46
 3/16 anonim ***** válasza:
húzd újra az oprendszert, vagy csinálj recovery-ből egy data wipe-ot
2014. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi?! Na én ehhez már nem értek, nem vagyok egy mobilguru és túl sok minden van a telefonomon, hogy most itt éjjel álljak neki átmásolgatni gépre aztán vissza.. már rég aludnom kéne, de fontos lenne megoldani ezt a dolgot és tök egyedül vagyok :(
2014. márc. 1. 01:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Szívem szerint egyébként törölném az Androidot, de nem csak a telefonomról hanem a világból. A legrosszabb op.rendszer, amivel valaha dolgom volt. Számtalanszor lefagy a legapróbb dolgoktól, felesleges indít el alkalmazásokat ezzel terhelve saját magát és engem is, megszakad a vonal, nem azt az illetőt hívja, akire én kattintottam. Esetleg fel se tudom venni, mert annyira lassú. Visszasírom a régi jó Nokiákat! Semmi gond nem volt velük 5-6 éven át..
2014. márc. 1. 01:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Többi telefon is Telekomos? Este voltak problémák ezzel a hálózattal, alighanem ezért nem jó a tiéd sem. Szerintem aludj, reggelre alighanem elhárítják a hibát, majd indítsd újra akkor a telefonod.
2014. márc. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, a többi is t-mobile-os és nincs bajuk. Valóban a Páromnak is akkor este elment a t-mobile-os internete, de a telefonhálózatával nem voltak gondok. Nekem meg pont azzal.

Jó rendben, nagyon remélem, h igazad lesz, mert ez így gáz lesz. Az a baj, hogy fontos ügyben kéne telefonálnom holnap délelőtt és még vasárnap is jó lenne, ha elérhető lennék. Egész héten alig kell használnom a telefont, nem is lógok rajta úgy, mint a legtöbb ember. Most az egyszer kéne nagyon, és persze, most krepál be.

2014. márc. 1. 02:02
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne az androidot szidd. Te vettél alsókategóriás kakit, holott naponta hatszor leírom, hogy droidot 100.000 alatt ne vegyen senki, mert csak hulladékot kapsz.


[link]


Itt nézd meg, hátha egy egyszerű szoftverfrissítés megoldja.

2014. márc. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez sajnos "így szokott lenni", de nagyon kevés a valószínűsége, hogy pont egyszerre haljon meg a hálózat és a telefonod is.

Azt esetleg próbáld meg, hogy ki/be kapcsolod a 3G-t - nem tudom, többi telefon milyen hálózaton (GSM, 3G) van-e jelenleg.

2014. márc. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a t-mobilenál van baj nekem kb 3 óráig úgy szint ez volt a baj kiléptem a házból se telefonálni se netezni semmit nem tudtam aztán később megpróbáltam és már jó volt először a netem halt meg aztán a telefonálás is tehát reggelre megjavulnak a dolgok vag nemsokára
2014. márc. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!