Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs mobilhálózatom...

Miért nincs mobilhálózatom egyáltalán? Mit lehet tenni sürgősen? Reggelre kellene a telefonom. T-mobile a szolgáltató.

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia U telefonom van, T-mobile feltöltőkártyás sim-kártyával.

Mobilnetet használok. 2500 Ft-ért egy hónapig tudok netezni, 1 GB.


Na és most jön a problémám:

Ma este kb. 9 óra körül se szó se beszéd megszakadt a vonal, amikor telefonáltam és azóta nincsen szolgáltatás. Már nagyon sokszor újraindítottam, aksit is kivettem, sim-kártyát is többször, netet is kikapcsoltam-bekapcsoltam. De továbbra sem érthető el mobilhálózat....

A házban a többi telefonon van térerő is és enyémmel se volt gond eddig.

Annyi még, hogy amikor egy régi Nokiámba áttettem a sim-kártyát nem ismerte fel (pedig anno ezzel a kártyával használtam azt a telefont is)


Mit tudnék tenni s.o.s? Mivel lehet a gond?

Pont reggel indulnék itthonról és nagyon kellene egész hétvégén a telefonom.



2014. márc. 1. 01:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelezett rá, hogy Androidos telót vegyél. :)

Egyébként meg felhasználóbarát, könnyen kezelhető, az, hogy te bénázol vele, az nem a rendszer hibája.


Egyébként a T-nél ma országos fennakadások voltak a szokgáltatással, lehet, hogy ennek is köze van hozzá.

Esetleg nem kapcsoltad be a repülő módot?

2014. márc. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

na varj, at tetted a nokiaba akkor se ment akkor nem az androidos telo a szar.

vagy a sim ed kuka, vagy ahogy nalam se. volt jo bar csak kb 30 percig.

amugy nem szar az android, talan nem kene teleszarni mindennel?! azt setudom mikor volt kikapcsolva a telom, megis stabil, mind2.

2014. márc. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Ne aggódj, nem nálad van gond, országos szinten gáz van a T-nél - csak nem mindenkinél. Nekem is elment a hálózat telefonálás közben 21:30 körül (Pécsett, szóval lefedettség az van), de szerencsére olyan 10-re visszajött. Felhívtam a 1430-at, mert iPhone 5S-ről beszélünk, azért ráparáztam, hogy szerviz meg minden, és ugyan ügyintézőt már nem értem el, de maga a robotnéni mondta, hogy nyuginyugi, szar a hálózat, próbálják megoldani.


Remélem reggelre már neked is jó lesz!

2014. márc. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére most már visszajött a hálózat! :) Net az még mindig nincs, de az nem lényeg. Majd ha Párommal leszek újraindítom a telefont. Nem szeretném, hogy utazás közben ne legyen hálózat, mert délelőtt fontos telefont kell intéznem.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki ilyen későn illetve ilyen korán válaszoltak a kérdésemre. Nem is hittem volna, hogy valaki fog egyáltalán válaszolni ilyenkor :)


11-12 válaszolóknak:


1. nincs pénzem százezres telefonokra

2. de ha lenne se biztos, hogy vennék mert azok SZERINTEM külsőleg nagyon ratyik. Bocsánat, de ezek a tepsitelefonok kiborítanak meg nincs is szükségem ilyen hű de nagyon okos telefonra

3. tesóméknak meg csomó ismerősömnek van százezer ft körüli telefonjaik, de ők is panaszkodnak rá, hogy lefagy és fura dolgokat művel és elég kellemetlen szituációk jönnek létre, amikor mondjuk munkaügyben kell telefonálniuk..

4. nagyon minimális alkalmazás van a telefonomon. nincs is szükségem sok mindenre. Egy-két (és tényleg nem több) játék van rajta. Fb, Gmail, index, egy tv-műsor, elemlámpa, alap médialejátszó, Chrome alkalmazás és ennyi. Ez nem hiszem, hogy olyan nagyon sok lenne. Alap dolgok szerény véleményem szerint.

5. imádom a telefonomat! De tényleg! Nagyon szép, kényelmes kis telefon a Sony Xperia U. Meg vagyok vele elégedve magával a telefonnal, pont nekem való. csak fáj a szívem, hogy nem egy erre tervezett normális op.rendszert raktak rá.

2014. márc. 1. 08:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, miért is ne várná elaz ember, hogy egy 25 ezres telefon is tegye a dolgát, azért az is jó pénz. Ráadásul egy LUMIA 520 -as sem több, mégsem fagy le, akadásmentesen megy, teszi a dolgát, a köv. telóm lumia lesz, most két androidos van. (Galaxy Ace, Motorola Defy)
2014. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

nálam egész nap probléma van T-mobil inernettel. (Dél-Dunántúl)

Most is, 10-30 percenként leszakad a hálózatról, miközben úgy látszik az "internet manager"-en, mintha kapcsolódva lenne.

Lekapcsolódás és újra kapcsolódás után után újra 10-30 percig jól működik.

2014. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!