Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung bolt megcsinálja?...

Samsung bolt megcsinálja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Adott egy Galaxy S Advance, amelyen ugye 4.1.2-es android van. Na mármost halottam egy olyan mendemondát, hogy ha beviszem a Samsung boltba esetemben Pécsre akkor 3000 forintért rárakják a 4.2.2-őt. Azt szeretném ékérdezni, hogy ez igaz e? És aki azzal fog jönni most kommentbe, hogy,, Ezért adtál 3000 forintot? én megcsinálom ingyen is." Köszönöm nem kell Cynogenn modos szar. -.- Előre köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 1. 19:39
 1/3 anonim válasza:
KIES programmal házilag is meg tudod csinálni. Ha még nem jelzi a 4.2.2-t (amiről hivatalosan nem hallottam), akkor a szervizben is csak buhermodot tudnak rábarkácsolni.
2014. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt kizárt hogy megcsinálnák, mivelhogy ha hivatalos frissítés nem jött ki, akkor csak Custom ROMmal tudják felrakni, amit nem tehetnek meg, mert nem hivatalos.

Amúgy alapból, mi értelme van? Mind2 JellyBean...

Mivel tud többet a 4.2.2?

Mellesleg a CM a legjobb ROM a világon, úgyhogy ne szidd :D

2014. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oks Köszi a válaszokat. Akkor... Inkább várok :D
2014. márc. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!