Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vagy Lg...

Samsung Galaxy Ace 3 vagy Lg Optimus F6?

Figyelt kérdés

Sony Xperia L-en gondolkodtam még viszont az nem LTE képes, nekem meg szükségem lenne arra. Tudom hogy az Optimus hardveresen erősebb viszont ocsmány a rendszere :(

Tudtok segíteni ebben?



2014. márc. 2. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Pontosan miért is erősebb az LG hardvere? Ugyanaz a SoC van benne, még az órajel is ugyanakkora, RAM szintén ugyanakkora, abszolút ugyanaz a telefon hardvere.

Eltérés, hogy az F6-nak jobb a kijelzője, a PPI-je is magasabb (bár alig), és ami lényeges, hogy IPS kijelző van benne, jóval szebb.


Viszont szerintem is ocsmány az UI kinézete, TouchWiz sem a kedvencem, de az F6-hoz képest még azt is milliószor jobbnak tartom.

De mivel az F6 kijelzője jobb, és még KitKat-et is kap, ezért lehet jobb lenne azt megvenni, aztán majd raksz rá egy Nova launchert vagy egy CyanogenMod-ot és meg van oldva.

2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A CyanogenMod rootolásnak számít? Ezzel elveszti a garit?
2014. márc. 3. 17:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én főleg a fent értesítősávot szeretném megváltoztatni mert az zavar a legjobban. Van erre valami app?
2014. márc. 3. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

CM az egy custom rom, nem számít rootolásnak, rootolásnak a rootolás számít. Az más kérdés, hogy CM általában előre rootolva van.


És maga a root nem jár garanciavesztéssel, hisz egy gombnyomás az unroot, viszont custom rom telepítéséhez nyitott bootloader kell, amit aztán le lehet zárni, viszont ez utólag látható, szóval ez garanciavesztéssel jár.

2014. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ha CyanogenMod-dal Custom Rom-ot teszek fel a telóra, Ehhez ugye root engedély tehát Superuser kell. Ha felraktam a rendszert akkor lelehet valahogy zárni hogy ne tudjak elcseszni semmit és hogy ne legyen root engedélyem?

Tehát ha rootolás után fent van a custom rom lelehet zárni a root-ot hogy ne tudjak elrontani semmit?

2014. márc. 3. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Unrootolni bármikor lehet, de közel 0% az esélye, hogy elrontanál bármit is.
2014. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!