Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a Sony Xperia SP...

Mi lehet a Sony Xperia SP telefonom baja?

Figyelt kérdés
Az a baja, hogy van amikor nem szól a hangszóró. Fülessel megy a zene, de amikor kihúzom belőle a fülest és elindítok úgy egy zeneszámot, nem ad ki hangot, de még csak recsegést se, semmit. Ha valaki hív, akkor csörög rendesen és ébreszt is, de ha filmet akarok nézni vagy zenét hallgatni, akkor van amikor gondol egyet és nem játssza le a hangot. Nem ejtettem le egyszer sem, vigyázok rá, mindig tokban van, tehát semmi külső sérülés nincs rajta, úgyhogy tényleg ötletem sincs hogy miért van ez. Szerintetek mi lehet a baja? Most éppenséggel működik, de minden fülessel történő zenehallgatás után ez van, hogy nem ad ki hangot ha kihúzom belőle, csak ha előtte körbecsavargatom a telefonban a dugóját.

2014. márc. 3. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2 dolgot nézz meg: a player-t amivel lejátszod, próbáld állítani a hangját. Vagy a telefon beállításaiban lehet, hogy a média hangja le van véve, így minden csörög, szól a füles csak a zene a hangszóróból nem.
2014. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már mindent megnéztem, és minden jól van beállítva. Most is pl szólt a zene amikor hallgattam, aztán bedugtam a fülest, úgy is hallgattam, amikor kihúztam már nem szólt a hang. Megcsörgettem, akkor viszont rendesen csörgött, viszont se filmnek a hangját se zenét nem játszott le. Aztán kicsit csavargattam benne a fülest, aztán jó lett.

Azért köszi az ötletet :)

2014. márc. 3. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mást nem tudok, vidd szervizbe.
2014. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerviz előtt még indítsd újra.
2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyanez a problémám volt, újraindítás sem oldotta meg, csak a szerviz ..
2014. okt. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem azóta volt egy szoftverfrissítés, az megoldotta a problémát :)
2014. okt. 2. 15:24
 7/8 Marci24 válasza:
Nekem is csörög a telefon de ha fel veszem nem hallok semmit, ez mitől lehet? Valaki?
2015. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben hangosí1tsd fel.
2015. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!