Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont válasszam? Alcatel OT Idol, Nokia Lumia 625, vagy Sony Xperia M?

Figyelt kérdés
Nos, az lenne a kérdésem hogy melyik szerintetek a legjobb/legmegbízhatóbb? a megbízhatóság a legfontosabb,mert 2 évre venném. Hallottam, hogy Windows Phone-ra nincs instagram, és ez nekem elég nagy hátrány. Illetve a kamera is fontos. Szerintetek?

2014. márc. 3. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Már lassan fél éve van WP-re is hivatalosan instagram, nem hivatalosan meg már egy éve (6tag), szóval rosszul hallottad :) Én hosszútávra biztos, hogy Lumia 625-tel terveznék!
2014. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lumia, én egy 520 at használok és teljesen megvagyok vele elégedve, android után nekem nincs semmi hátrány csak előny. :)
2014. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 QueenRavenna válasza:
Van instagram a Windows Phoneokra!
2014. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! viszont az érdekelne még, hogy jól fogja a wifi-t a lumia? :) mert nekem is ez a telefon a legszimpatikusabb, de például a mostani android telefonom már alig fogja a wifi-t. tehát távolról is jól fogja a lumia?:)
2014. márc. 4. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Üzemidő mellett az erős wifit szokták kiemelni a 625 felhasználók, szóval rosszabb biztos nem lehet, mint amilyen most neked :)
2014. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek :)
2014. márc. 4. 14:25
 7/7 SylwerStone ***** válasza:

Hosszútávra egyértelműen a Nokia.

A rendszer legalább 2016-ig van támogatva, eddig biztosan megkapja a frissítéseket, utána is van rá esély, attól függ, hogy áll hozzá a Microsoft

2014. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!