Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan fontos néhány...

Miért olyan fontos néhány embernek, hogy iPhone-ja legyen?

Figyelt kérdés
Jó.. aki olyan beosztású, elismerem, hogy kell a megbízható telefon, meg lehet, hogy egy menedzsernek, vezérigazgatónak, ügyvédi cég vezetőjének, osztályvezető főorvosnak nézik is a kollégák, beosztottak és ez egyfajta státuszszimbólum. Vagy akinek van rá pénze, vegye meg, mindenki arra költ, amire akar. Csak azt nem értem, mikor az emberek (főleg fiatalok) Kínából meg mittudomén honnan rendelnek használt iPhone-t vagy itthon vesznek használtan, mikor azért az árért vadi újat kaphatna más (de jó, pl. Samsung) márkából. Ennyire felszínesek lennének a mai fiatalok? (Tisztelet a kivételnek!!!)

2014. márc. 3. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Én sem értem őket. Szerintem az Apple termékeket azért veszik, mert az olyan "menő".
2014. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Első, az Apple termékeit azért veszik, mert jó minőségű, megbízható dolgokat árul, nem azért, mert menő. Senki nem vesz rossz minőségű vackot méregdrágán, ebben gondolom egyetértünk. Az ilyen kis ugribugri kölykök viszont, akik hamisított, meg lopott vackokag vesznek, na nekik nem fontos semmi más, csak hogy a többiek előtt menőnek tűnjenek. Ez ugyanaz, mint amikor csámpáznak a kis cigánylányok a belvárosban, a gagyi Louis Vuitton táskáikkal a kezükben: szánalomraméltó kis pondrók, akik megpróbálnak gazdagot játszani, miközben minden cuccukról ordít, hogy hitvány minőségű, olcsó holmi.
2014. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dersol ***** válasza:
40%
Szerintem az a probléma, hogy az emberek túl sok figyelmet fordítanak a telefonjukra, gépükre, etc., ezért minden szarból a legdrágábbat akarják, míg nem jönnek rá miaz, amire érdemes a pénzt költeni.
2014. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én is gondolkodom egy iPhone-on, de még csak gondolkodom. 23 éves vagyok, szóval nem kifejezetten érdekel mások véleménye, vagy hogy menő vagyok-e vagy sem. Az ami visszatart, az ára. Ez is csak azért főleg, mert kipengetek 200ezret és mindig nálam van. Kb olyan mintha 200 ezer forint KP-vel mászkálnék az utcán, amit bármikor ellophatnak. Mások ettől nem félnek? Bár sok embernek van iPhone-ja és nem lopják el..
2014. márc. 3. 21:48
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Én ennek személyszerint örůlök...

Sok ismerősöm szerint csozi a wp-m pedig hardveresen otthagyja az iphonejukat és stabilitásban is felveszi vele a versenyt.és szerintük az iphone az lifestyle

De ahogy terjednek a klónok meg a használt iphoneok ugy lesz egyre ink státusszimbólum helyett tucattelefon

Es mar nem is lesz égő a wp-m

2014. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Első vagyok.

Második: Igazad van. Nem mondtam, hogy az apple szar, mert nem szar. Az egyik legjobb készülékgyártó. Szép, letisztult kezelőfelület, szép design. Még nem volt apple termékem, csak próbáltam, mert haveromnak az van. De minden készüléknek van előnye és hátránya is.

2014. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dersol ***** válasza:
53%
Komolyan, egy telefon meg az életvitel, ugyanmár...
2014. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok se fiatal, se vezérigazgató.


Nekem az volt a fontos hogy stabil legyen és gyors, szép kijelzővel, jó üzemidővel, egyszerű kezelhetőséggel.

A Samsung kezelőfelületétől pl kiráz a hideg, gyerekeknek találták ki. Akkor inkább Sony.

A telómon tok van, nincs rajta alma jel, nem tud érdekelni ki mit gondol róla.

A leglényegesebb tulajdonsága hogy pár hete történt egy furcsa dolog : lefagyott egy alkalmazás... Megnéztem a statisztikát, 7 hónapja nem volt újraindítva a telefon. Na ezt tudja egy akármilyen droid :)

Nameg persze egy ellenőrzött áruház ami nincs tele szeméttel, egy nagyon korrekt biztonsági mentéses-nyomonkövetős iCloud rendszer gyárilag benne, jó és gyors kamerák, üveg és fém telefon.


Ha telik rá és szereted a minőséget vedd meg. Ha nem telik, vegyél olcsóbbat, de ne fikázd azt aki a jobbra bukik.

2014. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
megint egy laikus kérdés, ha csak a samsungot tudja felhozni ellenpéldaképp...elárulom, hogy aki megveszi mondjuk akinek van rá pénze, abból is a legdrágábbat veszi meg, pedig az sem tud semmivel se többet, csak pár parasztvakító funkció benne van, mint most is az S5-ben a pulzusmérő...én iPhone-t használok már 4 éve, nem a legújabbat, nem érzem magam semmivel sem menőbbnek, hiszen ahogy itt mások is mondják, a telefon egy használati tárgy, és semmi több...így nem csak az a hülye, aki menőnek érzi magát az iPhone-tól, hanem akit ez rettenetesen érdekel/idegesít.
2014. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zakathol ***** válasza:
82%

"Jó.. aki olyan beosztású, elismerem, hogy kell a megbízható telefon"

Nem. A megbízhatóság a technikai eszközök esetén mindenkinél ALAPELVÁRÁS. Lehet, hogy ezt egy iPhone drágábban biztosítja mint a többi gyártó, de azért mert valaki megbízható telefont szeretne és vesz egy iPhone-t még nem lesz felszínes.


Az Apple árképzésével kapcsolatban fel kellene tudnia dolgozni mindenkinek, hogy prémium-kategória mindenben van, és az mindig drágább. Akár autó, akár ruhamárkák, órák, stb...stb...

2014. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!