Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan fontos néhány...

Miért olyan fontos néhány embernek, hogy iPhone-ja legyen?

Figyelt kérdés
Jó.. aki olyan beosztású, elismerem, hogy kell a megbízható telefon, meg lehet, hogy egy menedzsernek, vezérigazgatónak, ügyvédi cég vezetőjének, osztályvezető főorvosnak nézik is a kollégák, beosztottak és ez egyfajta státuszszimbólum. Vagy akinek van rá pénze, vegye meg, mindenki arra költ, amire akar. Csak azt nem értem, mikor az emberek (főleg fiatalok) Kínából meg mittudomén honnan rendelnek használt iPhone-t vagy itthon vesznek használtan, mikor azért az árért vadi újat kaphatna más (de jó, pl. Samsung) márkából. Ennyire felszínesek lennének a mai fiatalok? (Tisztelet a kivételnek!!!)

2014. márc. 3. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
14 éves vagyok, és iPhone 5S-em van. Sokak szerint menősködni vettem (teljesen beborítja a tokom a telefont, majdnem már hogy a kameráját is...). És én is úgy kaptam/vettem meg, hogy a felét összegyűjtöttem rá és 3 éve kitűnő vagyok egy elég nagy elvárású iskolában, dicséretes 5-ösökkel, versenyeken jó eredményeket szerzem. Már 5 éve rajongom az Apple-ért, eddig van egy iPod Classic-om, egy iPod Touch 3-om (10 ezer Ft volt használtan, nagyon barátiáron), egy iPhone 3G-m (az unokatestvéremtől kaptam, használtan) és a mostani iPhone 5S-em. Szóval ha egy fiatalnak iPhoneja van, nem biztos, hogy menőzni akar vele, és hogy nem érdemli meg!;)
2014. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

9 évesen kezdted a rajongást?

az apple marketing osztálya tényleg dícséretet érdemel :))

2014. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzá kell tenni, hogy kb. 7 éves koromtól nagyon érdekel az építészet és a lakberendezés és sok hasonló dolog.Az iPhone 3GS-t mm-re pontosan kartondobozból megcsináltam, amikor kijött.:D
2014. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!