Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2 vagy Sony Xperia Z1? És...

Lg g2 vagy Sony Xperia Z1? És miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:

LG G2 előny:

- jobb kijelző

- egyik legjobb üzemidő


LG G2 hátrány:

- a kezelőfelülete undorítóan néz ki

- tele van szemetelve mindenféle alkalmazással (ez a kettő kb egybe tartozik mondjuk)


Xperia Z1 előnyök:

- vízálló

- szebb, letisztultabb szoftver, ami nincs tele bloatware-rel


Z1 hátrányok:

- egy fokkal rosszabb üzemidő, mint LG-n (annak ellenére, hogy ugyanakkora az aksi), mondjuk nem olyan hatalmas a különbség

- nem a legjobb kijelző (szarnak nem mondható, de LG azért jobb nála)

- nem a legjobb hangszóró (vízállóság miatt)


Igazából az alapján dönts, hogy melyik UI-ja tetszik jobban, bár az könnyen módosítható, de ha nem értesz hozzá annyira akkor nem valószínű, hogy megcsinálnád.

2014. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Gondolj bele, jön a nyár, mész a strandra és a parton, a cuccodba dugva kint hagyod a telódat és imádkozol, hogy ne lopják el.

VAGY veszel egy IP57-es telót és a nyakadba lógatva úszkálhatsz.

Z1.

2014. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az lg Optimus UI ja nagyon tetszik,ha azt nézzük a samsungtól lopták a nagy részét,de jó.Viszont maga a telefon szerintem csúnya.A sonynak nagyon tetszik a dizájnja,viszont ott meg szerintem az UI csúnya...De tényleg sokat dob a vízállóság...mind2 130 ezer,de az lg nél ha megfürdetjük akkor vége..olvastam olyat viszont a z1 ről,hogy szuperkönnyen törik a képernyője,ráadásul nagyon fakó,halk,nem működik netezés közben a zenelejátszó,és nagyon gyenge a kamera.Ebből mi igaz?
2014. márc. 4. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Aminek van igazságtartalma:


- "nagyon fakó": ez így konkrétan nem igaz, de még mindig csak TFT kijelzője van, ez miatt ha nem szemből nézed, akkor tényleg fakul. Viszont ki az, aki nem szemből nézi a telefonját? Ettől függetlenül az LG G2 IPS kijelzője mindenképp jobb, de azért a Z1-re sem mondanám, hogy rossz


- "halk": vízálló telefonok hangszórója mindig elég problémás, így általában nem annyira hangosak, és a minőségük sem olyan jó. Z1-re is igaz ez, de arra jó, hogy halld ha hívnak, zenét meg úgy sem azon hallgat az ember


- "nagyon gyenge a kamera": ez max alacsony fényviszonyok mellett igaz, nappal viszont szép képeket csinál. Nem tökéletes a kamerája, Sony szoftveresen tudna javítani rajta, de nem lehet rá panasz

2014. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg a Sony-nál nem tetszik az UI, azon launcherekkel meg akármivel módosíthatsz utólag.
2014. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"nem működik netezés közben a zenelejátszó"

Nem tudom, miért tenne ilyet, ha már a gyengébb Z-nél is fut párhuzamosan a kettő.

2014. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!