Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okos telefont vegyem?

Melyik okos telefont vegyem?

Figyelt kérdés

3X-es Nem mai csirke vagyok :) :), ezért nem igazán vagyok már képben a telefonokkal.Az utóbbi időben rengeteg termett... De leszeretném cserélni a nyomógombos telefonom okos telefonra. Sok ismerősöm barátom már Vibert használ ennek az előnyeit szeretném kihasználni én is, meg hogy nem kelljen külön fényképezőgép sem mert a mai telefonok ezt is helyettesítik! Olcsó legyen de jó,(0-25e Ft max) wifis, és ne kelljen szervízbe hordani! Tapasztalatokat várok, kinek milyen telója van, és mennyire elégedett vele. Szolgáltatónál már mazsoláztam de a HSDPA, IPS kijelző, meg Ghz processzor az ilyenek nekem nem mondanak semmit, szőke vagyok :) !

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 5. 14:11
 1/10 anonim válasza:
Hát 25 ezer forintért, pláne alatta elég nehezen találsz jó okostelefont. Nekem a régim egy Samsung Galaxy mini volt, az jó volt és kb. ennyi, de nem tudom, még kapható-e..
2014. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
postafon (túl él téged)
2014. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, de 25 ezerért nem találsz normális telefont.


Jönni fognak majd a többiek, hogy nekik Ascend Y200 van például, és az tök jó, vagy a Galaxy Mini 2... aztán pár kérdéssel később majd pont ők fogják szidni, hogy lassú fagy, szaggat, stb.


Ha nem akarsz 5 percet várni arra, hogy felhívhass valakit, inkább hagyd ki ezt a kört most. Ha okostelefont akarsz, szánj rá olyan 60-70 ezret, annyiért már találsz olyat, ami fél év - egy év múlva se fog az agyadra menni.

2014. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos 25ért nem fogsz normálisan működő okostelefont kapni, ezért az összegért szinte csak gagyik vannak gyártótól függetlenül.

Talán ez megéri az árát:

[link]

2014. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha csak a fényképező tudását nézem, ebben van tapasztalatom, a párom Galaxy Ace - e nagyon szép képeket csinál, de ez is drágább, mint 25ezer.

Az előttem szólókhoz csatlakozva ennyiért nem találsz olyan okostelefont, ami szépen fotóz, nem lassú, és nincsenek vele gondok.

2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

postafon :D :D :D


Köszönöm a válaszokat!

A -Samsung Galaxy Trend plus 10.000.-Ft lenne..

-LG Optimus L3 III 0 FT lenne...

-Nokia Lumia 610 30.000.-Ft lenne


De igazából az Apple Iphone 4 (8GB) 59.900FT-t néztem ki de :) de abban nincs Wifi???????

A másik 3 telóról vélemény???

És Miért dícsérik az Androidot?

2014. márc. 5. 14:42
 7/10 Zakathol ***** válasza:
Az iPhone-ban is van wifi.
2014. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vennék rá mérget hogy huszonötezer forintért nem lehet jó droidos telefont venni! A kérdezőnek kezdésnek egy belépő szintű kínai tökéletesen megtenné, azt pedig kap ennyiért.
2014. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az általad írt árakból következtetve Vodafone-os vagy, és előfizetéses telefonokat nézegettél.

Ez esetben van Sony Xperia L 30000 forintért (vagy Xperia M 25000-ért, de az L valamivel jobb).

Illetve, ha Windows Phone-t szeretnél, akkor Nokia Lumia 520 (igaz, nincs benne vaku, ami hátrány lehet a fényképezésnél), vagy Lumia 625 (ez viszont már 35000 ft).

2014. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az tippeket!!!!


Kedves utolsó hozzászóló ! TÉNYLEG Vodás előfizus vagyok... :D :D


Csak Decemberben jár le a hűségnyilatkozatom, addig itt a vodánál nem tudok készüléket venni olcsón... ezért is érdeklődtem!

2014. márc. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!