Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha zombiapokalipszis közben...

Ha zombiapokalipszis közben megmaradna a telefonszolgáltatás és használnánk is a telefont, a szolgáltatónak ki kellene fizetni a díjat később?

Figyelt kérdés
Mondjuk évekig eltartana - mint a válság most - amíg megtalálnák az ellenszert, és hatalmas összeget beszélnénk le. Akkor a szolgáltató jogosan számlázná ki a díjat? De közben meg nem kaptam semmit, csak max. beszélni tudtam a telefonon, se szervíz, se ügyfélszolgálat, se új készülék…

2014. márc. 6. 12:28
 1/4 Tengor ***** válasza:

Egy kitalált eseményre várnál valós reakciót?

A válasz attól függ, hogy a kitalált eseményt, hogy gondolod tovább: ha akarod akkor majd jön egy felfegyverkezett behajtó brigád, aki kiveri belőled a tartozást. Ha nem akarod akkor nem kell befizetni.

2014. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem valós reakciót, csak feltevéseket. Most nézem a Walking Dead-et. :)
2014. márc. 6. 14:15
 3/4 Tengor ***** válasza:

Az egy film. Hogy a végén kell-e számlát fizetniük az szereplőknek az attól függ, hogy mit ír le a forgatókönyv író.

Felvetés: ahhoz, hogy legyen telefonos szolgáltatás infrastruktúrának is kell lennie. Ha más nem energiát kell valahonnan szerezniük a tornyoknak. Azt ki állítja elő?

Zombi apokalipszis, de Pista a szokott módon bemegy az erőműbe dolgozni?

2014. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg!! Az energia. Erre nem gondoltam.
2014. márc. 6. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!