Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSM-ben jól letudják vágni a...

GSM-ben jól letudják vágni a SIM kártáyt micro sim kártyára?

Figyelt kérdés
Van most egy telefonom amibe sima Sim kártya van de akarok venni egy iphonet amibe viszont micro sim kártya kell. Ezt egy Gsm üzletben jól megtudják csinálni?
2014. márc. 6. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltónál van a kártya?
2014. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég régi kártya még Westeles de az a T-mobilehoz tartozik szóval T-mobile!
2014. márc. 6. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a készüléket is a t-mobileba vetted akkor ingyen kicserélik micro SIM-re.


A GSM boltokban normálisan meg tudják csinálni, általában külön SIM vágóval vágják el.

2014. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, meg tudják, Sim vágóval, ami pontosan szab méretre, de ha nem félsz belefogni, vághatod te is. Én körömvágó ollóval csináltam már nem egyet, mind működik. Ingyen csere van Vodafone-nál is, és szerintem mindnél, csak átverik az embert, a bolt lenyúlja a pénzt, amit Elvileg nem tehetne. Voda központ megcsinálja ingyen, vidéki Voda bolt elkér 5000-et a cseréért. Zsebre.
2014. dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!