Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 541 (Alcatel OT 708)...

Vodafone 541 (Alcatel OT 708) telefonomra, milyen alkalmazások?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni ingyen a telefonomra alkalmazásokat. Hol tudnám ingyen letölteni őket? Előre köszönöm.
2009. dec. 13. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
JAVA játékokat és programokat futtat a készülék, én speciel még nem sokat pakoltam rá, csak egy total commanderhez hasonló kinézetű fájlkezelőt
2009. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az milyen , hol tudnám letölténi? Hasznos? köszi előre is a választ! (:
2009. dec. 25. 13:59
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szögezzük le a legelején, hogy erre a telefonra csak ezeket tudod rápakolni: java játék (és egyéb java szoftver), csengőhang, zene, video, kép, txt, ehát témát pl nem. Csengőhangot, képet, játékot találsz a zedge.net-en is, meg a google segédletével még csomó helyen, csak tényleg ne a Vodafone 541-re keress, hanem inkább az eredeti névre, az Alcatel OT-708 One Touch Mini-re! Én a zedge.net-et ajánlom, de ha jártas vagy pl nagyobb torrent-oldalakon, akkor ott is találhatsz rá dolgokat. 320*240-es méretre írt játékok/programok kellenek rá, jó ha alapból érintős telóra készültekkel próbálkozol, de a sima gombos telókra készült játékok, progik kb 50%-át is el lehet kezelni vele. Sok sikert!
2009. dec. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Hasonló problémám van nekem is, kezdve onnan, hogy a számítógép fel sem ismeri a telefont.
2009. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A 'fel sem ismeri' meghatározást nem tudom értelmezni sajna, mert az alcateles pc-suite programmal nekem sem megy, sem kábelen, sem bluetooth-on nem csatlakozik. Belelapoztam a használatiba. A 68. oldalon valami pc-csomagot emleget, amit le lehet tölteni a honlapról... De hogy melyikről, na az nincs odaírva. Nem gond, kerestem google-n. És mit találtam? Semmit, mindenki csak emlegeti a használatiban olvasott pc-csomagot. Telefonkönyv, üzenetek, stb szinkronizáláshoz eddig nem volt szerencsém, DE! A fájlok ide-oda mozgatásához elég lenne egy mini usb kábelt bedugni a telóba, és megjelenik egy lista a telefon kijelzőjén, aminél a 'háttértár' opciót kell választani. Ekkor normál esetben ugyanúgy működik a dolog, mintha kedvenc pendrive-unkra másolnánk, tehát megy windows intézővel is, meg akár egyéb progikkal is, mint pl Total Commander. Alapesetben a telefon szegényesen kicsi memóriáját böngészhetjük, de ha van memóriakártya is a készülékben, akkor azt is beolvassa, sőt még írja is. Természetesen mindkét rész külön meghajtóként jelenik meg, mint cserélhető lemez. De ha ez nem működik, akkor vedd a fáradtságot, és menj el vele a legközelebbi Vodafone üzletbe, és panaszold el, hogy nem működik megfelelően a telefon, mert nem lehet semmilyen módon csatlakozni vele a számítógéphez. Elvileg viszik a főszervizbe, resetelik, ha utána sem jó, akkor szoftvert frissítenek, ha meg azután sem megy, akkor kapsz egy másikat elvileg. Sok sikert!
2009. dec. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szia utolsó előtti, nekem mikor bedugom a kábelbe, kiad egy ablakot és rámegyek a cserélhető lemezre, simán beadja, semmit nem telepítettem a gépre, elviszi gyis.

Többieknek nagyon köszönöm a válaszokat (:

2009. dec. 31. 12:07
 7/18 anonim válasza:

Hali


Szóval az usb, mint igen sok más teló a kicsike is rögtön töltőnek nézi a számítógépet. Amit viszont a gyengébb gépek nem tűrnek a magasabb áramfelvétel miatt, és mivel a webcam még rádob egy lapáttal ez a funkció még ott is gondod okozhat ahol a pendrive -ként megy a teló. Tehát win xp-től felfelé nem kell semmit telepíteni hozzá esetleg csak egy jó pci-os usb portot venni a gépbe, aminek egyébként vetekszik az ára a telóval...


Hali

2010. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telóm van, és az alaplapi integrált usb-vel használom. Semmi baj nincs vele.
2010. jan. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Itt egy szoftver hozzá :


[link]


Itt pedig játékok :

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2010. febr. 8. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!