Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 541 (Alcatel OT 708)...

Vodafone 541 (Alcatel OT 708) telefonomra, milyen alkalmazások?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni ingyen a telefonomra alkalmazásokat. Hol tudnám ingyen letölteni őket? Előre köszönöm.
2009. dec. 13. 14:43
1 2
 11/18 ManyMen90 válasza:

én megtaláltam a(z) Vodafone 541 (Alcatel OT 708) PC Suitet!


[link]


amit a kis kézikönyvbe írtak oldalt az a alcatel mobilphones hivatalos oldala aminek a címét ki is irja amikor bekapcsolod a telót!

2010. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

én innen letöltöttem egy játkot a vodafone 541 es telómra: *****


de nem tudom melyik mappába kell tenni.a telefonra,mert csak olyanok vannak hogy :audio.e-book,image,creation,stb.nincsen semmi olyan hogy extrák,games meg ijesmi.hova kéne tölteni.ti nem tudjátok?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem T-mobilos Alcatel ot708-am van, de a java játékokat hiába teszem rá, nem ismeri fel... miért van ez? nem értem. valaki meg tudná nekem mondani hogy miért van ez?? vagy valami program kell hozzá?
2011. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
nekem is az a bajom hogy hová kell betenni...
2011. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
tudom már... kell hozzá egy program... -.-
2011. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
nekem egy gondom van sőt több is...az egyik, hogy a program nem telepíti a telót,a másik pedig hogy így nem tudok rá játékot tenni... ilyenkor mit kell tenni??
2011. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. ahhoz nem kell program hogy játékot rakj rá

2. bármelyik mappába rakod fel kell hogy ismerje..

3. vegyél hozzá memóriakártyát.. amikor nem volt hozzá memóriakártyám, az enyém sem ismerte fel... de nagyon nem is próbálkoztam vele, 5 MB-ra nem sok játék fér...


N

2011. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

heló, nekem is ilyen telóm van és a received mappába kell tenni a játékokat és utána kihúzód az USB- ből a telefont

és be lépsz a fájlkezelőbe és ott rányomsz az ismeretlen fájlok mappájára és ott letöltés és kész!!

2014. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!