Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene egy samsung...

Valaki segítene egy samsung klón telefon esetében?

Figyelt kérdés
Szóval a napokban hozzámkerült egy samsung s4 klón telefon,de semmit sem tudok róla letörölni,már mint játékot, nem enged rálépni a googleplay-re, arra hivatkozva h nincs elég memóriám. csatlakoztattam a számítógéphez,és azt irja ki h a telefonnak összesen 1 mb tárhelye van,amiből 228 kb szabad ck,de fényképezni videózni tudok amennyit ck akarok,pedig nincs benne memóriakártya. valami megoldást tud valaki? vagy egy kapuskirugással rugjam át a pics*ba a szomszédhoz!??

2014. márc. 7. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy Android fut rajta, és nem csak valami arra hasonlító felület? Klónokban minden trükköt bevetnek, hogy minél olcsóbban tudjanak igazinak látszó tárgyat előállítani. Fényképeket/videót vissza is tudod nézni, vagy csak készíteni?:)
2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
visszatudom nézni, de hát akkor is,1mb tárhely?nemtudom megnézni egyáltalán h android e van rajta!
2014. márc. 7. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
1 mb tárhellyel a kapuskirúgásos módszer a legmegfelelőbb :)
2014. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de akkor, hogy a pics*ba lehet rajta a angry birds,meg fly bird,tomcat,meg még 5 játék?
2014. márc. 7. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű a válasz: rosszul jelzi ki a tárhelyet. Klónokon (és egyéb noname kínai telefonokon) előfordulhatnak hasonló bugok, hisz nem kell támogatással, brand építéssel törődniük.

Ha fut rajta az Angry birds, akkor valószínűleg androidos, persze ADB-re (Android SDK része) dugva lehetne ezt mindne kétséget kizárólag eldönteni.

2014. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves 3, köszönöm a válaszod, tudnál valami megoldást javasolni ennek kiküszöbölésére?
2014. márc. 7. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább bnéznék google playbe, hogy felsorolja-e egyáltalán a készülékemet a telepítés gomb alatt... tekintve, hogy a kérdező satu az ilyesmihez. Az adb-t felesleges is idekeverni. Ha pedig bebizonyosodik a nyilvánvaló, kihajítani az egészet, és venni egy telefont.
2014. márc. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen,elég satu vagyok az ilyesmihez,de olyan műp*nát esztergálok neked,h még nedvedzik is! :D playre nem enged fel,azzal az indokkal h nincs elegendő memória.de megbas**om annak a hiperpigmentált elvtársnak az ősét,aki ezt a ganét elküldte! h verje el az annya csalánnal!
2014. márc. 8. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Én asztali gépre gondoltam, hogy nézd meg a google accountodban, nem a telefonra.
2014. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!