Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Olyan okostelefont keresek, aminek a márkája Samsung, HTC, Alcatel, Sony, vagy Huawei. Minimum 3,3"-os képernyő kéne, Androidból a Jelly Bean lenne a legjobb. 30000 ft-ot tudnék rá kiadni max., de jobb lenne olcsóbbat. És nem Vateráról, apródról, meg ilyenekről rendelném, mert félek, hogy átvernek. A Samsung Galaxy Young (nem az Y, hanem a Young) jónak tűnik, a kialakítása is klassz, és a tudása is megfelelő. Akinek olyan van, Pro és Kontrákat írjon, ha lehet. Köszönöm előre is!

Válaszolóknak (mint eddig is,) jár a felpont!:)))



2014. márc. 8. 12:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4es vagyok

1. Ha ballagásra kapod, akkor még most minek nézelődsz? Addigra tudod hány száz új telo,fog kijönni? A mostaniak ára majd lemegy az újak miat.. Stb.stb.

2. Próbáld ki a wp, szerintem nem fogod megbánni...

3.lumia 525-öt ajánlom, mert abba már van 1gb ram ami kelleni fog

4. Ha a hiányosságai miatt nem tetszik a wp, akkor nézd meg, mert nyárra már mindenhol lesz wp8.1 ;)

az újitások : [link]

Írj ha van kérdésed a rendszerrel/ telókkal kapcsolatban :D

2014. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 schumilex55 ***** válasza:

Értem én hogy nem ugyanazok vannak rajta, gondoltam vicces leszek de nem jött össze :P

[link]

Windows Phone Store :D google is your friend, mostly.

2014. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
60%

Samsung Galaxy S advance 30000ft-ért lehet kapni jót. Nekem az volt és nagyon jó volt !

Alcatel ot 995 olyanom is volt az olcsóbb az is jó de ha dobsz rá egy 10-est akk inkább advance !

Sony Xperia tipo vagy xperia sola vagy xperia j , ezek 30000ft körül mozognak és nagyon jók !:)

Huawei Ascend y300 az is olyan körül van és ez is megéri az árát ! :D

Én használtam már Young-ot az is jó kis telónak tűnt jól néz ki nagyon de szerintem amiket leírtam sokkal jobbak és kb. annyik !

Remélem segítettem , sok sikert a vásárláshoz !! :D

2014. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

2. Voltam.

Galaxy Young.

Bővíthető tárhely, megy rajta a Subway Surfers.

Azt szeretem hogy olcsón vettem és amire használom (zene, internet) arra tökéletes.

2014. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
[link] XD
2014. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!