Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed arról, hogy 2...

Mi a véleményed arról, hogy 2 új SIM kártya típus jelent meg a piacon?

Figyelt kérdés

[link]


Sztem a ,,régi" SIM-ek se túl nagyok és az a jó bennük, hogy régi telefonból újba is, újból is régibe át lehetett tenni, de így most már ez csak adapterrel lesz megoldható.


Am. a telefonok nem működhetnek e nélkül? Biztos lehet már fizikai cím vagy egyébbel is azonosítani a kérdéses telefon előfizetést.



2014. márc. 8. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerinted elég kicsi volt már a régi SIM is az semmit sem jelent. Maga a kártya tényleg nem nagy, de a telefonba be kell építeni a foglalatot is meg mindent, és csak a helyet foglalja.
2014. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elég ritkán nyúlok a sim kártyámhoz, ezért nem izgat különösebben. Főleg, hogy egy egyszerű vágással/adapterrel lehet váltani a típusok között.

Ez csak annak lehet kényelmetlen, aki több készüléket használ egy kártyával, aminek én nem sok értelmét látom.


Nem tudom, hogy a telefon melyik azonosítóját lehetne használni a sim helyett. (az mac címben lehetnek egyezések, az imei néha módosítható) És ehhez még valami hasonló rendszert is létre kéne hozni, mint az internetnél a dns.

Ráadásul az elég kellemetlen lenne, ha a szolgáltatók kitalálnák, hogy az előfizetést csak náluk vásárolt készülékhez kapcsolják hozzá.

2014. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
osztán ez mikori post mán ? xĐ megszokott manapság, hogy egy újabb vagy normálisabb telóba vagy micro vagy nano sim van
2014. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez egy 2012-es cikk

nekem az a kényelmetlen hogy színes a tv-m de mivel régóta ilyen, már nem zavar XD

én az adaptereimet a szolgáltatómtól kaptam ingyen

ugyh még csak pénzügyileg sem kényelmetlen

2014. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!