Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki megmondaná hogy hol...

Seggszőr kérdése:

Valaki megmondaná hogy hol lehet megnézni az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Adatlap, CPU típusa videó kártya típusa, RAM típusa, optikai meghajtó, Alaplap, CPU magszáma stb. lehet hogy elég hülye kérdés de ehhez sajnos én is hülye vagyok :/ szóval örülnék ha valaki ki tudna segíteni egy videóval vagy akármivel. Amúgy Win7-em van. Előre is köszönöm!

2012. aug. 24. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le az everestet
2012. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a SIW (System Information for Windows) magáncélra ingyenesen használható gépelemző még segíthet.


[link]

2012. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sajátgép jobb egér, tulajdonságok... ott minden van és gondolom te is ismered:D (Proci, ram ) oldalt eszközkezelő katt rá ott meg megtalálod a videókártyát.. ha bővebb infó érdekel --> beírod google nem is kell leszedni semmit :) ha alaplap is érdekel, nem csak ez a 3 fő dolog, meg táp meg anyámkínja akkor Everest.. vagy PCWizard ( én utóbbit használom, de kinek mi )
2012. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!