Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit ajánlotok? Külső Videó...

Mit ajánlotok? Külső Videó kártya. Típus lent

Figyelt kérdés

Hewlett Packard Touchsmart 520// nos ezt szeretném combosítani kicsit ha lehet egyáltalán de úgy hallottam igen, maga gép procija elmegy memória elég viszont az Intel Hd hát nem is folytatom :) így a külső vidi karis megoldást szeretném SEGÍTSETEK pls :)


köszönöm előre i! szép napot!


2012. aug. 11. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Külső videókártya? Hova kötöd? Honnan kap áramot? A kütyü fel fogja ismerni és kezeli?

Egyébként létezik ilyen, de ez egy gányolás, ráadásul ha komolyabb teljesitményről beszélünk akkor mindjárt cipelhetsz magaddal egy tápot is, azt is be kell kötni valahova.


Felejtsd el ezt a projektet úgy ahogy van.

2012. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

mPCIe slotba lehet tenni videókártya kiegészítést, de nem optimális, nem fogja sosem hozni egy gamer laptop szintjét.


Mivel gondolom a 23"-os ASZTALI bestiát nem nagyon cipeled, így egy eGPU megoldás lenne, táppal mindennel. Tudok gratulálni a kedves előző válaszolónak a színvonalas válaszért, előbb keresni kéne utána magyarázni.

Szóval egy eGPU plusz a táp, hűtés, stb megoldja, sőt még egy szép asztali díszt/teamelegítőt is csinálhatsz belőle (teljes vízhűtés, konkrétabban leszigetelni a kártyát majd egy mini akváriumba bele, tetejét lefedni, és oda mehet a kávésbögre).

2012. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Tudok gratulálni a kedves előző válaszolónak a színvonalas válaszért, előbb keresni kéne utána magyarázni. Szóval egy eGPU plusz a táp, hűtés, stb megoldja, sőt még egy szép asztali díszt/teamelegítőt is csinálhatsz belőle"


Elöbb keresni kellene? Te be vagy rúgva? Séróból elmondtam mi kell vagy kellene hozzá.

Ezt nem úgy hivják amit itt leirtál hozzáértőbb körökben hogy gányolás?

Te ezt megcsinálnád? Értelme? Ára?

Vezesd már le ezt nekem, hogy jössz ebböl jól ki árban, teljesitményben, napi felhasználás szintjén.

2012. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gányolás vagy nem érdekelt hogy lehet e, milyen megoldások léteznek kb ennyi köszönöm annak a válaszát aki úgy leírta ahogy én gondoltam ;)
2012. aug. 11. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd tegyél fel képeket a müködő projektröl, kiváncsian várom.

Cserébe én is teszek fel képeket az autómról ami képes helyből felszállni, bár lehet hogy olcsóbb és hatékonyabb lett volna ha inkább repűlőgépet veszek.

2012. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jólvan fő kocka úr ha lessz projekt megy a kép! de tényleg olyan lehetetlen egy külső videó kártya :D (Y) gratulálok neked !
2012. aug. 11. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha másmilyen választ szeretnél akkor ne egy kockát kérdezz meg erröl hanem egy plázacicát. Majd ő elmondja neked a tutit.
2012. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

[link]


ASUS amit nem túl olcsón, 600 dollár, vagyis 120 ezer forint körüli áron lehet majd megvenni.

2015. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Itt van egy lista azokról a laptopokról amikkel érdemes belevágni:

[link]


utána kell kb. egy 15 ezer forintos külső PCI-e adatpter

pl. ez: [link]


valami plusz táp a videokártyának és videokártya

+ esetleg doboz hogy ne porosodjon

2017. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!