Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HCT DESIRE C jó telefon?

A HCT DESIRE C jó telefon?

Figyelt kérdés
Kinek tapasztalata? Mit tud? Használtan érdemes venni? találtam egy lány, aki eladná nekem, de nem vagyok biztos
2014. márc. 8. 20:47
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
Attól függ, mennyiért. Nem egy nagy szám, alsókategória, de ha nincsenek nagy igényeid, és átlagfelhasználó vagy, szeretni fogod. Lényegébne a készülék egy picit felturbózott Wildfire S, ami alapvető dolgokra született, úgy értem nem "hard" felhasználók számára.
2014. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát böngészőt használnám, alkalmázosak töltenék le, fotóznék, zenét hallgatnék és telefonálnék.. lényegében ennyi. 22E adná el
2014. márc. 9. 12:19
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Arra megfelel. De milyen idős és állapotú? Mert hacsak nem pár hónapos és makulátlan, karcmentes, akkor nagyon sok a 22 érte. 30 alatt van a vadonat új.
2014. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly marciusban vette
2014. márc. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!