Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia L-nek tényleg...

A Sony Xperia L-nek tényleg elég rossz a kamerája?

Figyelt kérdés
8 megapixellel abszolút meg lennék elégedve, azonban azt olvastam, hogy nem túl jó képeket készít. Igaz ez? Nem szeretnék pont a kamerâban csalódni amikor majd megveszek egy (akár ilyen) telót.
2014. márc. 10. 21:24
 1/5 dersol ***** válasza:
Arra amire egy átlag ember használja tökéletes.
2014. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A megapixelnek semmi köze a képek minőségéhez. Mindazonáltal egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek sokan leírják, inkább átlagos.
2014. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
A mai mobilos mezőnyben közel sem üti meg az átlagot. Fészbukra, egy-egy pillanatképre jó, de ha a telefont szeretnéd rendszeresen fotógép helyett használni, akkor véleményem szerint felejtős.
2014. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de ha a telefont szeretnéd rendszeresen fotógép helyett használni"


Ebben az esetben viszont komoly gondok vannak, és nem a telefonnal...

2014. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Értem én, hogy a mobil soha nem lesz fényképező, de némelyikkel már közel ki lehet váltani egy olcsóbb gépet. Én sem hordok/veszek külön technikát fotózásra, nekem a mobilom all in one. Ilyen esetben az L felejtős.
2014. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!