Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kapcsolják vissza a...

Mikor kapcsolják vissza a telefonomat?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem befizetni a telefon csekket, így a t-mobile korlátozta a hívásaimat, nem tudok senkit se felhívni. Múlt csütörtökön fizettem be, és még ma sem működik! Írtam nekik, hogy mégis mikor akarják visszaállítani, de természetesen csak egy automatikus levelet kaptam.
2014. márc. 12. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kell menni, és befizetni a visszakapcsolási díjat
2014. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem a következő számlához adják hozzá? Erről miért nem képesek tájékoztatni engem?
2014. márc. 12. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Nekem volt, hogy se SMS-t, se levelet, se semmit nem küldtek, egyszerűen csak egyik reggel nem tudtam telefonálni. Csoportos beszedéssel fizettem a számlát, és csúszott a fizum egy napot. Megyek be tajtékozva, hogy mi van, és akkor közölték, hogy elmaradt a számla, valami 3000 forint körüli összeget kellett befizetni pluszban, és aznap még nem kapcsolták vissza
2014. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!