Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A receptre felírt tápszerek...

A receptre felírt tápszerek mennyibe kerülnek átlag? Csak 6 hónapos korig támogatottak vagy esetleg később is?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 22. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez változó!

Hatalmas különbségek lehetnek tápszer árak között.

Én pl. a Milumil HA Start-ját adtam, ami receptre 2200 körül volt, de barátnőmnek a dokija pl. Beba pro 1-et írt fel, ami meg 850 forint!

Van 6 hónapos kor után is támogatás, csak jóval kevesebb!

2012. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

HA-s 1éves korig írható fel,a lányom Beba Pro HA startot kapott felírva 2200Ft,recept nélkül 2900Ft.

Vannak sima tápszerek amit felírhat az orvos,azok jóval olcsóbbak,de csak 6 hónapos korig írják fel.

A speciális tápszerek(laktóz érzékeny stb..)azt írják fel a legtovább,de azok nagyon húzósak.

2012. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztina24 ***** válasza:

Szia!


Nekünk tejérzékeny a babánk, Pregomint eszik, receptre kapja, 90 %-os támogatással, így egy doboz 380,-Ft-ba kerül!

Úgy tudom 1 éves korig támogatottak,de ebben nem vagyok biztos!

2012. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam a Beba sensitive Ha-s tápszert kapja. Ez receptre 2200 ft, anélkül 2900 ft. Ezt a fajta tápszert 3 éves korig lehet felírni. Azért bízom benne h addig nem lesz rá szükségünk :)
2012. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom humana 1-eset kapott, receptre 550ft volt. Ezt 6 hós korig írják fel. Most a Humana baby fitet kapja, receptre 615ft. Ez AR tápszer, így 1 éves korig írják fel. (Legalábbis ezt mondta az egyik védőnő.)
2012. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!