Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE4 -en nincs háttérvilági...

IPHONE4 -en nincs háttérvilágitás, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

sziasztok!


le lett ejtve a külsö üveg a bal felsö sarokban szilánkosra tört.

azota nincs kijelzö világitás.

utána olvastam hogy lehet alaplapi probléma is.

kellene egy kijelzö probára,mert feleslegesen nem akarok bele venni....kezd elegem lenni ebböl a szifonbol!



2014. márc. 13. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervízbe be kell vinni. Mert szétbontani legalább 20 perc, annak, aki tudja mit csinál.

Nem Iphone hibája, hogy béna vagy, és leejted. 2000 ft lehet rá venni olyan tokot, ami megvédi a balesetektől. Még ha le is ejted.

10 ezerért meg olyat adnak, amiben rúghatod.

De gondolom fontosabb volt villogni vele. 90%, hogy alaplap hibás, láttam már pár betört kijelzőt, semmi baja nem volt a telefonnak. Olyat is, ahol szinte már semmit se lehetett látni.

Sokba fog ez kerülni.

2014. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ráfognám a gravitációra...hihetetlen, hogy ebben a rossz világban ha valamit nem fogok eléggé, leesik...
2014. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!