Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri samsung galaxy s3-at...

Tajner10 kérdése:

Megéri samsung galaxy s3-at venni vagy htc one x rootolva melyik a jobb, vagy ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Megéri samsung galaxy s3-at venni vagy htc one x rootolva melyik a jobb, vagy ti mit ajánlotok még gondoltam a google nexus 4-re is meg a galaxy note 2-is de a note 2 nem annyira.

2014. márc. 13. 16:05
 1/2 Feri9505 válasza:
Nekem One X-em volt, kiváló telefon volt, de ezek közül a Nexus 4 a legjobb és az éri meg a legjobban.
2014. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gondoltam arra is csak az meg nem bővíthető és az üveg hátlap sem tetszik annyira,nem jön ki rá az android 4.4 ezért nem plusz használtan is drága s3 használtan 65 max

google nexus 4 70-77

2014. márc. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!