Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defym van, és szerett...

Motorola Defym van, és szerettem volna androidot tenni rá (másikat), de a dolog rosszul sült el. Letörlődött róla minden. A ROM, és bekapcsolni sem lehet, de viszont reagál az usbre. Meglehet valahogy menteni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A boot menübe betudsz lépni?
2014. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meglehet, romot az sd re recowery, telepit...

vagy ha kornyekbeli vagy x osszegert megcsinalom.

2014. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem tudok sajnos, nem kapcsol be abszolut, csak a ledje kivilágít.

2. válaszló: nemhiszem h környékbeli lennék :S

2014. márc. 16. 20:06
 4/5 glaszkacs válasza:

Én is ugyanígy jártam de én be tudok menni a bootloaderbe

recovery nincs rajta de nekem is letörlődött az android.

Most mit tegyek ??? Ja és nem reagál az usb-re de.

2014. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Spumifater válasza:

Töltsd le az RSTLite-ot és a "DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-231_A030 (ABlur_Version.45.0.2310.MB526.AsiaRetail.en.03) Service1FF.sbf" -ot.

PC és teló összeköt.

RSDLite ban kijelölöd a a másik sbf-et és start.


Kb. 5-10 perc és máris ujraindul a telefonod.



(Én is babrálta a telóval és úgy jártam mint te. Így találtam rá a módszerre. google a barátunk) :D

2015. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!