Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit Tegyek? 2 hónap utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guido kérdése:

Mit Tegyek? 2 hónap utána lefeküdtem a barátnőmmel és sajnos nem túl jól sült el a dolog.1-2 tényező nagyban megnehezítette a dolgot.

Figyelt kérdés

Megtaláltam az exével készült képeket, rajtam a záróvizsga meg minden meg féltem mit szól hogy 2 hónap után. És Nagyon rástresszeltem az egészre és gyorsan vége lett részemről. (Előjátékkal minden jól ment, sajnos ő nem igen akart engem elötte kényesztetni.) Azt megijedtem az egésztől, hogy jaj mit fog gondolni és minél elöbb haza mentem. Most Szakítani akar velem mert azt hiszi csak ezt akartam, hogy megdönthessem.


Nem tudom mitévő legyek. (Minden hozzászólást külön köszönök, főleg ha értelmes)


21/F


2012. máj. 7. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész hozzá,és személyesen mindent elmondasz,hogy mi volt a gondod.Ha őszinte vagy,és szeret a lány,akkor megérti,hogy nem csak egy dugásról volt szó.Sőt ha egy férfi sebezhetőnek látszik,még imponál is nekünk nőknek.
2012. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de most az érettségi miatt a héten látni se akar engem sajnos. És úgy érzi hogy csak álltattam őt. Facebookon meg sajnos nehéz meggyőzőnek lenni :(
2012. máj. 7. 13:23
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy szereted, akkor fel ne add! Mindenképp személyesen kellene beszélned vele. Azt mond neki amit hallani akar! Még akár el is pityeredhetsz.
2012. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarnám tartani, pont leszarnám, hogy akar látni, vagy nem. Odamegyek, becsöngetek egy szál virággal és kihívom beszélgetni. Ha felhúzza az orrát, és nem jön, akkor a nők kedvenc frázisával kell éljek: nem szeret igazán.


Egyébként meg azt gondolnád, tapintatlanság annak ellenére megkeresni, hogy ő nem akarja. Valójában elég beszédes volt gyakorin az a poszt, amikor a csajok azt nehezményezték, hogy az expasijaik, miután a nők jogosan kidoták őket, meg sem próbálják őket visszaszerezni.


A határozott férfi emberhez az is hozzátartozik, hogy nem fél megnyílni, és elmondani a barátnőjének, mit érez. Kapd össze magad, menj el hozzá, és kerek perec mondd el neki, miért is viselkedtél olyan furcsán.

2012. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez most komolyan kellett nekem :D Jobban is érzem magam ettől :D Remélem sikerülni fog. És ha elküld akkor igazad van, nem én hibáztam. Helyre akarom hozni mindenképpen, mert Tényleg szeretem és sok mindenkiről lemondtam érte, hogy ő vele lehessek.
2012. máj. 7. 13:49
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Minek mentél haza?

Még ha nem is jön össze a szex akkor sem lépünk le. Majd összejön következőleg.

Őszintén mond el mi történt! Jobb ötletem nincs. S egy ideig hanyagold az ilyen jellegű közeledést.

2012. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hunkurunkvirág ***** válasza:
Szerintem süssél lecsót!
2012. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igazából mert hajnali 1 óra volt. 50km az út és hozzátette "AZ vigasztaljon hogy először az exemmel se volt jobb"

És ezen kicsit kiborultam hirtelen.


De ö meg mivel szent meggyőződése, hogy csak azért volt, most azzal jön, hogy lehet keressek mást mert még 1x nem kaphatom meg őt.

2012. máj. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!