Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora annak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora annak az esélye hogy balul sült el a dolog?

Figyelt kérdés
Április 12-én együtt voltam a barátommal. Megfelelően védekeztünk (durex óvszerrel) azonban kiszakadt. Időbe éreztem hogy a gumival nincs minden rendben de barátom kb fél vagy egy perc múlva vette ki a péniszét. Előtte elég sokáig szeretkeztünk. Szerencsére még nem élvezett el. A menszeszem március 28-án volt meg (28. volt az első napja. Két menstruációm között kb 40 nap szokott eltelni és 5-7 napig tart. 18 éves vagyok, bár anyukám megértett volna és elkísért volna nőgyógyászhoz de sajnos külföldön tartózkodik. Bátorságom nem volt szólni másnak így bízom benne ,hogy nincs baj. Nektek mi a véleményetek, segítsetek légyszives?!
2013. ápr. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élvezett el benned, akkor kevés rá az esély, hogy teherbe ess, SZERINTEM! De ettől még megtörténhetett a dolog. Ha ennyire aggaszt, miért nem vettél be egy esemény utánit?
2013. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok olyan talpraesett mint szeretném. Elég nehéz megmagyarázni miért nem mentem orvoshoz és írattam tablettát. Utána pedig már megnyugodtam.. de félek ,hogy mi van ha mégis.
2013. ápr. 16. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán szólnod kellett volna a barátodnak, hogy vegye ki! Csinálj 2 hét múlva egy tesztet, sajnos többet mi se tudunk! Kevés rá az esély, de van.
2013. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én orvosira járok, és megnyugtatlak, hogy nem lehetsz terhes, mert bizonyos számú spermára lenne szükség, hogy gyerek foganjon. Plusz, hogy menzesz után a 28 napos skálán, körülbelül 14dik napra esne az ovuláció, ami azt jelenti, hogy termékeny vagy, de ez 24 óráig tart csak. Vagyis, ha te 12dikén aktusoztál, és azelőtt levő 28dikán jött meg a menzeszed, az azt jelenti, nem esik egybe az ovulációval. :) Mert akkor még éretlen volt a petéd, és a sperma 24h él meg a női hüvelybe, ha esetleg mégis bejutott volna 1 parányi számú spermasejt akkor sem kell problémázz, habár 2 nap választ el az ovulációtól csak. :)
2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok!!!!!!!!!!! Köszönöm a válaszokat!! Jó hogy még vannak ilyen emberek is (((:
2013. ápr. 16. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvosira jársz? Ahhoz képest jó nagy baromságokat mondtál! A hímivarsejt akár 4-5 napig is megél a nőben! A petesejt él 1 napig! A spontán orgazmusról a férfiaknál, és a spontán peteérésről a nőknél pedig nem tanultál? Ott még nem tartotok? Ne írjál már hülyeséget! Orvosira, persze...
2013. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!